Jump to content

ostatní Co Vás Baví Pri Hraní Sa:mp ?


djejsy

Recommended Posts

Cavte chalani :d robim si taky prieskum co Vás baví v hraní SA:MP? teda myslím ako aké prvky Vás zaujmu na serveri.

Piste vsetko co Vás napadne :d

Link to comment
Share on other sites

Zo začiatku ma SA:MP veľmi bavilo. Najviac ma bavili TDM módy, na jednom známom serveri, COD5 som hral asi rok aj niečo. Potom som už ale zistil o MTAčku, ktoré je oveľa lepšie. Nieže by som ich chcel porovnávať, obidva sú v niečom dobré, ale na SA:MP sa to už len hemží Roleplayom a inými ohranými módmi.

 

Preto dnes hrávam MTA, aj keď je tam veľa serverov s tým istým módom, každý server ponúka niečo iné.

Link to comment
Share on other sites

Když jsem objevil sa-mp to byla ještě verze 0,2x nemohl jsem se od toho odlepit tolik dobrých serverů ale teď ? Samí Roleplay je to už o ho*ně ovládli to 12ti letý deti co banujou i když jen pozdravíš :d :d :d šlo to k zemi a pokud nová verze samp bude to samé co teď tim myslim že to bude nezajímavé tak s tim naprosto končím a souhlasim MTA 4ever ;)

Link to comment
Share on other sites

Presne aj ja som zacal hrat vtedy, a dost sa ta scéna zmenila. Chcel by som to zmenit urobit nejaky dobry mod. Ale to chce asi kazdy :d Musim sa naucit to pawno a urobit nieco co by bavilo kazdeho, aby si kazdy tam nasiel nieco pre seba :d

Link to comment
Share on other sites

Tak mňa hlavne mód baví pre to že ho hrávam s ľudmi ktorých poznám.. a viac ma bavia také servery kde si buduješ aj normálne vzťahy s ostatnými ľudmi.. nie také že ti príde niekto na server.. zapne s0b. a ide.. :p No pri takmer prázdnom servery sa to nedá.

Avšak pri výbere módu ma najviac zaujme počiatok - tutoriál, spracovanie, orientácia a neskôr aj hrateľnosť..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...