Jump to content
  • 0

pomoc Script


Paulo*

Dotaz

Zdravim vás,potreboval by som pomoc z jednou malo vecou ide oto že,mam na serveri vip system no a ten savuje učty do zložky 'VIP' v scriptfiles - (meno.ini a vo vnutri suboru je 'VIP=1') A a ja chcem vytvoriť to že,po pripojeni hrača nastavi automaticky vip (1-bronze) ..(vedel by som to kebyže mam pristup k tomu scriptu vip).. lenže nemam takže možno mi viete pomôcť :)

Link to comment
Share on other sites

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ak som správne porozumel tak nemáš od toho vip systému pwn súbor. Ja by som to riešil tak že do módu (beriem že to VIP je FSko) "načítam" hodnotu zo zložky, a pracujem s ňou.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pokud máš pwn tak ti pomůžu

 

Ale já mám taky VIP kde je Bronze tam ti to udělám a pošlu přidej si mě na Skype ronnaldiho
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ak som správne porozumel tak nemáš od toho vip systému pwn súbor. Ja by som to riešil tak že do módu (beriem že to VIP je FSko) "načítam" hodnotu zo zložky, a pracujem s ňou.

no nemam dobre si porozumel.. je tam napisane že,kebyže mam pwn tak to tu nevešam xD

 

Pokud máš pwn tak ti pomůžu

 

Ale já mám taky VIP kde je Bronze tam ti to udělám a pošlu přidej si mě na Skype ronnaldiho

hele na tom vip sou 3 - bronze silver a gold ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ak v tom scripte je autologin (bez hesla) tak to ide aj teraz

 

a to tak že v connecte vytvoríš ten súbor (ak neexistuje) vložíš tam VIP=1 a kickneš hráča (bohužiaľ...) a potom keď príde, bude mať vip :) ale treba aby tam bol autologin

qwer moc ti nechapem :S

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

 

not-my-problem-copy.jpg?w=652

 

 

 

 

Je tam autologin ? (do VIP)... ak nie, tak to nejde ak áno, tak to ide, hore som to spomínal (odporúčam prečítať minimálne toľko krát, kým to nepochopíš)

 

 

aha no už chapem loll.. no nič ajtak dik

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...