Jump to content

gamemode Modern State - Los Santos


AvestX

Recommended Posts

Modern State

Los Santos

 

Základní informace:

 

Začátek výroby: červen 2012

Autoři: (já) AvestX, (chvíli spolupracoval i MinecraftPlayer, cikaxx, $Soap MacTavish÷, (to vše je jeden člověk))

O co jde: Gamemod ve kterém se snažím o co nejvíce reálných prvků.

Kde se mod odehrává: Los Santos

 

 

Popis:

 

Ve hře se ocitnete ve městě Los Santos, moderním městě plném možností, nejedná se o reálný mod jako všichni ostatní píšou, jako první si musíte zařídit občanský průkaz aby jste se stali občanem města a měli vůbec možnost si zařídit řidičský průkaz, letecký průkaz ..

Ihned vedle úřadu je autoškola kde si můžete zařídit řidičák na motorky (Am, A1, Ao, An), na auto B, a na traktor, ještě se bude dodělávat na kamion a autobus ..

Test na autoškolu obsahuje písemný test (5 otázek z pravé autoškoly) a jízdu ve městě (projedete checkpointy a nesmíte poškodit vozidlo) každý řidičák má jinou trasou .. po úspěšném dokončení zkoušek dostanete řidičské oprávnění a musíte si dojít pro řidičský průkaz na městský úřad.

Máte možnosti jako zajít na pivo, víno, whisky, koupit si dům s plno funkcema .. zaměstnání chystám velice propracovaná, jedno zaměstnání které je zatím dokončeno je opravář zemědělských strojů, v zóně svého zaměstnání umíte opravovat vozidla, nebo plníte mise že dojedete pro vozidlo, dovezete ho do dílen, spravíte a dovezete zpět .. Dále pracuji na manuálním řazení (volitelné, automat/manuál) které zatím vychází ale musím vyřešit pár chybek které mě brzdí v pozadí, a dokonalé to nebude protože auto nebo motorka už automaticky "zvukem" řadí tím pádem ten správný "EFEKT" má akorát faggio :( ..

 

 

Odpoledne dopíšu ostatní informace a přidám některé screeny ..

Link to comment
Share on other sites

Vyzerá to zaujímavo.. Pozriem si to.. PS: I ja som robil prevodovku, mal som rovnaký problém :(

diky, muzes kouknout na IP 217.16.177.98:7770 (je to kamosuv server a muze dat jiny mod takze neni trvale) ... prevodovka tam neni .. mam zatim jako fs, vsechny scripty ktere delam a dodelavam zatim do modu necpu .. na serveru je jeste starsi verze bez update takze opravar zemedelskych stroju take zatim neni .. jen ridicak u pol stanice .. k prevodovce, jeste nevim zda udelat se spojkou nebo bez, bez by bylo jednodussi ale automaticka spojka by stala za nic a bez automaticke by to vypadalo lepe .. ovsem ted pracuji na jinych vecich a od manualni prevodovky jsem se krapet oddalil ..

Link to comment
Share on other sites

diky, muzes kouknout na IP 217.16.177.98:7770 (je to kamosuv server a muze dat jiny mod takze neni trvale) ... prevodovka tam neni .. mam zatim jako fs, vsechny scripty ktere delam a dodelavam zatim do modu necpu .. na serveru je jeste starsi verze bez update takze opravar zemedelskych stroju take zatim neni .. jen ridicak u pol stanice .. k prevodovce, jeste nevim zda udelat se spojkou nebo bez, bez by bylo jednodussi ale automaticka spojka by stala za nic a bez automaticke by to vypadalo lepe .. ovsem ted pracuji na jinych vecich a od manualni prevodovky jsem se krapet oddalil ..

Server mužeš využívat na testovani, ja si dokážu vytvořit další,ale momentalně nepotřebuji.

 

V modu zatim nejsou povolany, Ale řidičák jsem již testoval a složil jsem.

Chce to ještě anticheat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...