Jump to content

script Moonshaker 1.6 - File System By Mercsi


Mercsi

Recommended Posts

Moonshaker 1.6 A.K.A tuto niekomu jebe popularita na mozgy

by Mercsi

 

Zdravím. Dopredu upozorňujem, že file system, ktorý sme dám je už na officialnom fore od s3riousa. To som ja len tu mám iný nick a kedže už pod prezývkou s3rious vystupovať nebudem pomenoval som file system inak.

 

Tento ini system bol porovnaný s dini. Výsledok je, že Moonshaker je 5 rýchlejší ako dini. Prečo? Pretože Moonshaker zapisuje hodnoty len raz "Load file -> write(or)read -> Close file." Preddefinovaná funkcia pre zápis/čítanie pridelí súbor globálnej premennej a pracuje s ňou pokial system neuzavrie súbor "INI_Close();"

 

Hexove funkcie ešte nie sú dostatočne vyladené. Chystám sa spraviť ešte nejaké tie dodatočné funckie. Copyfile, copykey.. atd..

 

Zapisovanie

INI_Load("myini.ini");
INI_Write("NAME", "Mercsi");
INI_WriteInt("TEAM", 0);
INI_Close();

 

V tejto časti skript sa načíta súbor myini.ini, otvorí sa a zapíše hodnota Mercsi pre kľúč NAME. Môžete si všimnúť že nikde vo funkcii INI_Write nieje premenná, ktorá by určovala súbor. Je to tým, že je uložený v globálnej premenej vďaka funckii INI_Load(...);

 

Čítanie

INI_Load("myini.ini");
varA = INI_ReadInt("a");
varB = INI_ReadFloat("b");
INI_Close();

 

Veľmi jednoduché. Funkcia načíta hodnotu kľúčov z načítaného súboru. Napríklad "Čítaj kľúč 'a' a priraď jeho hodnotu premennej varA. Nakoniec sa súbor uzavrie a uloží.

 

Vytváranie

INI_Create("myfile.ini");

 

Každí robíme chyby. Tak ako aj ja tak práve preto ma kontaktujte keby vám niečo nefungovalo. Rád pomôžem a poradím. Skript je angličtine tak nepyskujte, že kopírujem pretože som to dával na oficialne forum. Tak či tak píšem anglické názvy premenných aj keby som to robil pre pápeža.

 

 

Download

http://pastebin.com/dpfVZXMJ

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravím. Dopredu upozorňujem, že file system, ktorý sme dám je už na officialnom fore od s3riousa. To som ja len tu mám iný nick a kedže už pod prezývkou s3rious vystupovať nebudem pomenoval som file system inak.

Heh, tk to ty uveri mozno tak backora.. http://prntscr.com/obdc7 .... Ty uverime kamo..

Link to comment
Share on other sites

GAMELASTER tě pekně pojebal kamaráde :d pochybuju že seš z Los Angeles :d další COPY :d můj názor byl správný :d

 

A upozorňuju vás pánové FiZZy a Mercsi že pokut si budete vyměňovat repku jak tomu doposud je tak vám obou zařídím vymazání repky přinejmenším ;) ( Při nejhorším oběma Banána )

Link to comment
Share on other sites

Zdravím. Dopredu upozorňujem, že file system, ktorý sme dám je už na officialnom fore od s3riousa. To som ja len tu mám iný nick a kedže už pod prezývkou s3rious vystupovať nebudem pomenoval som file system inak.

Heh, tk to ty uveri mozno tak backora.. http://prntscr.com/obdc7 .... Ty uverime kamo..

 

Segistruj se na officiale, a klidně ti tam napíše :)

Link to comment
Share on other sites

Už jen za to že má v popisku napsaný kokoti z pawna.cz což myslí všechny z pawna si zaslouží BAN za urážšní pawna.cz

About s3rious
Location
Malacky, Slovensko
Interests
Moonshaker INI System
Signature
Keketi s pawno.cz neveria ze som Mercsi  umrem

 

Aby tu byl důkaz kdyby to náhodou smazal :)

Link to comment
Share on other sites

Jaker ty jsi asi v mozku doopravdy uplně vymydlený...

 

dobra, uz ty verim, ale povim ty jedno, udelat file system je uplne jednoduche, a aku to ma rychlost??? :d

Systém je starý přes rok :)

Link to comment
Share on other sites

http://forum.sa-mp.c...thread.php?t=50

tento je stary vyse 4 roky a je jeden z najpouzivanejsich, takze sa nevyhovaraj

Já se nijak nevymlouvám, jen tím chci naznačit, že v té době nám šlo hlavně o to, pracovat pouze s našími systémy apod. Rychlost není testována, pokud chceš, tak si otestuj :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Po prve teda Som rad ze ste pochopili ze som to ja a po druhe jak mozes tvrdit ze je najpouzivanejsi? To si taku informáciu kde nahrabal? To je len tvoj subjektívny názor.

Jaker nemyslel som vsetkych myslel som len teba ;)

Link to comment
Share on other sites

GAMELASTER tě pekně pojebal kamaráde :d pochybuju že seš z Los Angeles :d další COPY :d můj názor byl správný :d

 

A upozorňuju vás pánové FiZZy a Mercsi že pokut si budete vyměňovat repku jak tomu doposud je tak vám obou zařídím vymazání repky přinejmenším ;) ( Při nejhorším oběma Banána )

 

A já si myslím,že je to záležitost Moderátorů a Administrátorů ne?Ty se do toho sereš.Možná tak že napíše Foresemu jak si někdo vyměňuje reputace.

 

Ban za vyměňování?Četl jsi vůbec to co psal Forse asi každému?"Vyměňování reputací se trestá vymazáním reputací" :)

 

K věci:Good Job

Link to comment
Share on other sites

A já si myslím,že je to záležitost Moderátorů a Administrátorů ne?Ty se do toho sereš.Možná tak že napíše Foresemu jak si někdo vyměňuje reputace.

 

Ban za vyměňování?Četl jsi vůbec to co psal Forse asi každému?"Vyměňování reputací se trestá vymazáním reputací" :)

 

K věci:Good Job

 

Díki kámo :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...