Jump to content

návrh Pár Nápadů...


Recommended Posts

1) V kategorii pawno přidat kategorii pro CS 1.6 a pro CS:S, neboť mě osobně rozčilují topicy které se týkají CS v HELP-ech, a momentálně i v kategorii Pluginy.

 

2)Zrušit moderování chatu. Od doby co tu vládne Forseho nadvláda hromada uživatelů dostala ban do chatu, takže se ani nedivím že tu je tak málo uživatelů...Trošku jsem se o tom rozepsal...

- Moderování chatu, je věc která se nikomu nelíbí...Osobně nechápu...Chat neslouží jako podpora! wtf?
Takže když se zeptám jestli někdo nemá kondom navíc tak je to podpora (zní to směšně ale je to tak)...
- Zákaz nadávání, urážení a přidávání odkazů na weby, témata a IP serverů...První 2 chápu...
- Témata? a co témata která už jsou zalisovaná někde dole, a člověk je nevidí mezi novými?...
- IP...tak jako jsme herní a více méně multiplayerová komutina...když ještě není server pawna.cz, tak to někomu dělá reklamu?
Nebo proč nemůžu dát IP do chatu?
- Povolené jsou odkazy na média (videa,obrázky pokud neporušují pravidla, livestream apod.)...
Dobře, takže odkaz na google.com je zakázaný...ehm...
- Pokud chcete použít obrázek vchatu, využijte bbkodu chatimg...Jedinný bod pravidla, který je užitečný...
- A závěr: Jakékoliv porušení pravidel se trestá vymknutím chatu danému uživateli bez možnosti odbanování...
ano, dejte nám sem odkaz na cokoliv co není obrázek, video, livestream.... a už se neuvidíme...ČAO  Jako mě toto přijde docela směšné...

Link to comment
Share on other sites

Chat je tu od toho aby si uzivatelia mohli nezavisle pokecat medzi sebou a nie preto aby tam citali prispevky typu "pomoc pise mi to to errory a neviem co s tym".

Podporou sa mysli podpora v oblasti na ktore su tu vyclenene kategorie.

Clovek ktory si zalozil portal alebo server si moze zalozit tema kde ho bude prezentovat, pisat to do chatu je zbytocne a obtazuje s tym ludi ktory to vydiet nechcu. Ak je tema stare, moze ho autor ozvit.

k tym IPckam, kazdy si mzoe zalozit topic, nikoho nebavi citat tieto spamy v chate. Alebo tebe nevadi ked ti niekdo do chatu spamuje IP adresu na nejaky RZE server?

google.com spada pod "apod." ked to nie je nejaka kravina.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...