Jump to content

Herní Pc Na Prodej


Kudris

Recommended Posts

Vy ste experti :d Za to že nema skrinku nemusi byť vysavač.. a Toreto Radeony su v pomer/cena/vykon v poslednej dobe lepsie ako nVidia, ich zla povest je len o CPU ale na grafiky to urcite neplati ;) (nie ze by som bol zastavca AMD, ako CPU by som nikdy nekupil)

Link to comment
Share on other sites

Wroxx porovnej si GTX650Ti vs HD7770 poměr cena výkon AMD Padlo. A navíc ještě k tomu se AMD doslova vy*ralo na ovladače pro Win8 takže kdo má Radeon 4xxx už nemá kompatibilní grafickou kartu s Win8 a nViddie dokonce podporuje i ty jejich z nejstarších grafik protože se o své zákazníky starají za to AMD si jen vydělali a už se o své zákazníky nepostarají a to 4xxx nejsou starší grafiky než 4 roky myslím. Takový názor už ti řekne skoro každý protože AMD dělá jednu chybu za druhou a trh jim strašně poklesl. Proto jedině do herní sestavy nVidiu :) . Hlavně ta jejich Firma Sapphire mají velice kvalitní větráčky kde mi začal po měsíci rachotit a hned na druhý den se vypl a přehřálo se jádro od grafiky a jak jsou pak ještě velmi chytří tak to ani nevyreklamovali že to není jejich vina ale moje také ne. Proto sem si do PC zvolil GTX550Ti od Gigabite a jsem zpokojen kvalita oproti AMD je opravdu vysoká.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Wroxxi jenomže 660Ti nemůžeš srovnávat s nejlepší grafikou od AMD to už si radši srovnej GTX690 a 7970 a zjistíš že nVidia sice stojí 22k ale ten výkon je tam o 60% větší než u AMD... zde máš testy ve stejné cenové kategorii nvidie a AMD http://www.svethardw...DB006EB23B.html na Metro 2033 to vyhrála Nvidia GTX680 Battlefield 3 totéž a to je ještě o 100kč levnější.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...