Jump to content

nabízím Webdesign - Portfolio


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Guest Petr Hnátek

Zdravím,

 

všichni zde říkáte, že jsou Vánoce a tak prodáváte free designy :)

Já ale takový nebudu a když jsou ty Vánoce, tak dávám cenu dohodou, což nikdy nedělám.

 

K designu,

jedná se o design pro portfolio v jasných barvách, sice ne moc Vánoční, ale pár Zimních barev s přechodem na jarní se tam najde.

Design je k prodeji pouze ve formátu psd, ale je i možno ho po domluvě na kódovat do css3 šablony a popř. i do redakčního systému wordpress.

 

Náhled:

http://img.wot-info.eu/portfolio.jpg

 

Jak už jsem se výše zmínil, tak cena dohodu, jelikož jsou Vánoce.

Já si osobně myslím, že tento design se dá určitě vyčíslit v kladné částce, oproti ostatním zde uvedených.

 

Nabídky můžete psát do SZ, popř. na skype (pbluma2512).

Způsob platby je pouze na bankovní účet, popř. paypal.

 

Kdo by chtěl hodnotit, tak může zde v komentářích.

 

Kdo mně má na Facebooku, tak zde určitě bude říkat, že tento design už někde viděl.

Ano, už jsem ho ukazoval i na své zdi facebook stránky.

 

Toť vše zatím ahoj.

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Pěkný design z jednoho internetového tutoriálu, chválím :haha:

 

Lidi co vám je?

Ukaž mi přesný návod na tento design.

Pokud bude aspoň 90% totožný, tak ti dám za pravdu.

Link to comment
Share on other sites

Teď se pokoušíš ze mě udělat slepého debila, nebo obhajuješ tu parodii na originální návod? Nějak si nejsem jistý.

 

Jistě, ten návod vidíš poprvé, a ta 95% shoda je čistá náhoda :think:

 

Proč jen postupuješ stejně jak ti, koho tak sám kritizuješ

Link to comment
Share on other sites

http://webdesignfan....t-in-photoshop/ :facepalm: a pokud se mi budeš snažit namluvit, že to není na 90% stejné tak tě pošlu někam

 

Ja si myslim, ze je to copy... vzdyt je to skoro totozne... modry hlavny panel, zubkovane okraje atd... a ted si nevymislej.. Zeby dalsi kopirak? :d A to ze se tady budes vymlouvat znamena to mam i naprogramovane i v html, tak to je naprosto jednoduche, staci si stahnout CSS3 ;)

//Jinak, te tve vymlouvi se podobaji jako DooMove

Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Dobře, já se vám omlouvám, myslel jsem že to pochopíte i když to bylo špatně vymyšlené, teďka určitě 4Forse a ostatní budou říkat, že se z toho chci jen vykroutit, ale není tomu tak.

Já si zde pouze udělal srandu z těch co toto opravdu dělají a postupoval jsem přesně tak, jak to i ostatní dělají :)

 

Akorát škoda že tento vtip nevyšel a pokud si myslíte, že bych byl fakt tak blbý, že bych sem dal návod, který je cca na první až na druhé stránce, tak mi je líto, že si to o mně opravdu myslí, těm co to pochopili, tak cg, ikdyž to asi nebude nikdo.

 

Pokud jste to fakt nepochopili, tak už si randu dělat nebudu a nechám si to jen na facebook.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...