Jump to content

Totálně Jsem Podělal Jsem Odinstalaci


Emppu

Recommended Posts

Ahoj. Tak už se mi zase povedlo něco podělat... Dneska jsem smazal složku s programem a až po chvilce mi došlo, že jsem udělal kravinu. Tak jsem tam vrazil CDčko s instalátorem, ten jestli to chci odinstalovat atd. tak jsem dal že jo a on vyhodil chybu.

Tak jsem zašel do CCleaneru a chtěl to zkusit odinstalovat od tam - nešlo to, ale ani nevím jak se mi povedlo si zbytky souboru smazat z registrů.

 

Takže:

- pořád to háže chybu

- a jiný otestovaný (zrovna na tuhle hru) odinstalátory už ten program nevidí, páč jsem ho nějakým způsobem smazal z registru..

 

Nevíte někdo jak to celý dostat z kompu, aby to šlo znovu nainstalovat?

 

Díky za každou radu k tomuhle failu :d

Link to comment
Share on other sites

skus Nero Uninstaller ;)

 

Díky, mám něco na podobný způsob, ale nefunguje. Jelikož jsem si to omylem smazal i z registrů tak se to na PC tváří, jako by tam vůbec nic nebylo, ale je. Prostě tam tu hru nevidím, ale vím, že jsou v systému její neodinstalovaný zbytky :(

Link to comment
Share on other sites

Bez do nudzoveho rezimu systemu a odinstaluj to pre CCleaner tam

 

Jak jsi to myslel? Jsem v nouzovém režimu, ale nevím co jsi myslel tím, abych to odinstaloval pro CCleaner... Díky

Link to comment
Share on other sites

Ty si i totálně podělal nadpis toho tématu :d

 

No, toho jsem si taky všiml. Ale docela akutně bych to potřeboval vyřešit, páč nechápu, co se myslí odinstalováním pro ccleaner...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jdi do nouzového režimu při startu počítače ( zmáčkni F8 ) , jdi do nouzového režimu , přihlaš se jako admin a tam zkus přes nějaký program , ale já to většinou řeším , že vymažu složku s programem a registry už vyřeší CCleaner.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...