Jump to content

ostatní [Piano Play]Adelle - Skyfall


DooM

Recommended Posts

to neni hrane na realnom klavire, je to urobene vo FL Studio, takze DooM, ticho.. Keby si to realne zahral tak nic, ale inac.. FUjky

:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd ve FL Studiu ???? :d:D:D:D Omg ty jsi blbec xD Je to ciste piano :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Pěkné .. +1 ;)

 

Zahraješ mi na přání:

 

Kim Dotcom Mr.President

 

http://www.youtube.com/watch?v=MokNvbiRqCM

 

 

ale vynech tu předmluvu začni jak je I have a dream... dík :)

 

Nemuzu od toho najit noty

edit:// To bych se musel ucit text xD

Link to comment
Share on other sites

Jde poznat že to je z FL studia. Hraji amatérsky na klávesy (jsem zaměřen na bicí (10let) a to konkrétně: bicí, bonga, tympani, xylofon, vybrafon, zvonky....) takže poznám co jsou klávesy a co ne...navíc v FL studiu si taky hraji....

Link to comment
Share on other sites

pfffff... FL Studio za 1. Nemam

2. Neumim v nem

 

Kdyz si myslite ze je to ve FL studiu ja vam to neberu.. Ale je to blbost .... Je to proste jen piano a moje dve ruce ^ ^

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Doome sorry ale i kámoš říká že je to spíš FLko.... prej je to až moc strojově přesný... nahraj na kameru Mr.Pesident ;)

Link to comment
Share on other sites

Doome sorry ale i kámoš říká že je to spíš FLko.... prej je to až moc strojově přesný... nahraj na kameru Mr.Pesident ;)

 

Ak to hral s metronomom tak to musi byt "strojovo" presne.

Inak hram na gitaru 4 roky a musim povedat ze neni problem zahrat nejaku pesnicku presne ako original. Len treba poznat noty/taby/akordy od pesnicky a vediet hrat na dany hudobny nastroj :d A takuto jednoduchu skladbu ako je na tej nahravke neni problem zahrat rovnako ako stroj :d

Link to comment
Share on other sites

Doome sorry ale i kámoš říká že je to spíš FLko.... prej je to až moc strojově přesný... nahraj na kameru Mr.Pesident ;)

Rikam ze od toho nemam noty.

 

 

Ak to hral s metronomom tak to musi byt "strojovo" presne.

Inak hram na gitaru 4 roky a musim povedat ze neni problem zahrat nejaku pesnicku presne ako original. Len treba poznat noty/taby/akordy od pesnicky a vediet hrat na dany hudobny nastroj :d A takuto jednoduchu skladbu ako je na tej nahravke neni problem zahrat rovnako ako stroj :d

 

Ja hraju s metronomem vzdycky :) pomaha mi to udrzet tempo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...