Jump to content

hledám Hledam Šikovne Lidi Do Teamu


SokratesxD

Recommended Posts

Zdravim hledam lidi do teamu mam zalozeny portal s kamaradama mame Minecraft Samp a peknej web ale bouzel nikdo znas neumi moc s Counter strike 1.6 respektive pluginovat tuto hru pokud by se tu nasel nakej sikovne pluginer na toto budu jen rad odmeny sou tyto

Odmena:

Budes ve vedeni Counter strike 1.6

Muzes si nabirat vlastni adminy,server adminy atd

Dobra komunikace s teamem (zadne deti)

Ikonka na TS

a mnoho dalsiho

 

kdo tu napise tak jato beru vazne srandisty neberu !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:d Ak posudzujete vek podle psani, tk to ste uboziaci... Nie kazdy vie dobre gramatiku a ostatne kraviny, ako napr. ja.. Ja za to nemozem ze neviem dobre gramatiku, a to preto lebo mame blbu ucitelku, ktora sa nam vyhraza ze cela trieda prepadne a prapada polovica(aj ty dobry).. Ale keby ste triafali na mna, tak 13 je to spravne cislo :d... Ale tak, ako sa hovori "neusudzujte knihu podla obalu, ale podla myslienky"
Link to comment
Share on other sites

:d Ak posudzujete vek podle psani, tk to ste uboziaci... Nie kazdy vie dobre gramatiku a ostatne kraviny, ako napr. ja.. Ja za to nemozem ze neviem dobre gramatiku, a to preto lebo mame blbu ucitelku, ktora sa nam vyhraza ze cela trieda prepadne a prapada polovica(aj ty dobry).. Ale keby ste triafali na mna, tak 13 je to spravne cislo :d... Ale tak, ako sa hovori "neusudzujte knihu podla obalu, ale podla myslienky"

 

Pravda :oboci:

 

By se vám líbilo kdyby jste měli třeba naspěch něco napsat a z toho co napíšete bude břečka...Líbilo by se vám kdyby vám někdo řekl že jste 13 letý dítě.

Link to comment
Share on other sites

Sokrates,máš zprávu...Pokud chceš víc podrobností stačí říct...

 

Jop,ale když píše rychle tak chyby dělat může.Nevím jak psal(rychle nebo nějak jinak)ale to je jeho věc ne?Já udělám sem tam taky chybu.A když udělá někdo chybu v textu co napsal,tak se mu nebudu posmívat jak "dement"ne?To je teprve dětinský ne?Asi by jste si to měli uvědomit jestli záleží na gramatice nebo na chování(posmívání atd...)

 

No radši to nebudu rozebírat do podrobna nebo by toho bylo hodně co napsat :oops:

Link to comment
Share on other sites

yop hned si to prečtu :) nekteři lide davaji na prvni dojem boužel :(

 

No jsou 3 druhy typů lidí.

 

1.Inteligentní(Já mezi ně nepatřím :d )

 

2.Středně inteligentní(To budu asi já)

 

3.Dementní(ti co se posmívají a však to znáte...)

Link to comment
Share on other sites

Kam sme sa to dostali? Súdiť ľudí podla toho, ako píšu? Ste mi na smiech! Haha.

Píšem s mnohými DOSPELÝMI ľuďmi, s mnohými firmami cez Email a možno 3/10 ľudí písalo s plnou gramatikou. Mal som im napísať, že s nimi nemám záujem o žiadne obchodné veci pretože nepíšu s gramatikou, takže to sú deti? Sami ste deti! Nech má aj 12 rokov, môže za to? Nie. Rovnako sa snaží ako vy "dospeláci"...

Uvedomte sa! :slap:

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Kam sme sa to dostali? Súdiť ľudí podla toho, ako píšu? Ste mi na smiech! Haha.

Píšem s mnohými DOSPELÝMI ľuďmi, s mnohými firmami cez Email a možno 3/10 ľudí písalo s plnou gramatikou. Mal som im napísať, že s nimi nemám záujem o žiadne obchodné veci pretože nepíšu s gramatikou, takže to sú deti? Sami ste deti! Nech má aj 12 rokov, môže za to? Nie. Rovnako sa snaží ako vy "dospeláci"...

Uvedomte sa! :slap:

 

Asi tak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...