Jump to content
  • 0

pomoc Unknown Command


slider007

Dotaz

Príkaz funguje perfektne, ale vypisuje mi známu firmu, unknown command.

  • V zdrojovom kóde mám return 1;
  • V Publicu mám return 0;
  • [namiesto return 0 tam mám ShowPlayerDialog(HELP)[ten dialóg je správne]
  • Všade mi to funguje len tu nie

if(strcmp(cmd, "/event", true) == 0)
{
 if(PlayerInfo[playerid][pModerator] >= 1)
 {
	 ShowPlayerDialog(playerid,19,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"{FA0C0C}Panel eventu killaz", "{070FEF}Chcete sem položiť {E8EF07}event{070FEF}?", "Áno");
	 SendClientMessage(playerid, COLOR_SYSTEM, "Možno ste uvideli správu, že príkaz neexistuje. Je to chyba servera, event bude fungovať.");
 }
 else
 {
	 SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, "Nemáte dostatočné práva na použitie tohoto príkazu.");
 }
 return 1;
}

Všetko prebehne v poriadku. Chybu hodí pri zadaní príkazu, event sa dá ajtak vytvoriť.

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

if(!strcmp(cmdtext, "/event", true))
{
	 if(PlayerInfo[playerid][pModerator] >= 1)
	 {
			 ShowPlayerDialog(playerid,19,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"{FA0C0C}Panel eventu killaz", "{070FEF}Chcete sem položiť {E8EF07}event{070FEF}?", "Áno");
			 SendClientMessage(playerid, COLOR_SYSTEM, "Možno ste uvideli správu, že príkaz neexistuje. Je to chyba servera, event bude fungovať.");
	 }
	 else
	 {
			 SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, "Nemáte dostatočné práva na použitie tohoto príkazu.");
	 }
	 return 1;
}

skus jinak nic blbě nevidim

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Stále to nefunguje.

KKS, jak to, že každý tu má chyby ako: INVALID PARAMETER..

Len ja do prdele mám chyby ako, že mi napíše 4 strany logu po použití jedného príkazu, toto mi funguje, len píše unknown command...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Buď nějaký FS, který narušuje return publicu OnPlayerCommandText (nebo příkaz), nebo samotný OnPlayerCommandText má špatnej return.

 

Zapni server bez všech FS co máš normálně použitý. Pokud to bude dělat, máš chybu jinde. Příkaz je správně.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak to by mu psalo snad warning ne?

 

slider: pokud ti to píše warning a ty si toho nevšímáš, pak tě nechápu. Jinak jak teda mort píše, chybí ti parametr... doplň tam "" pokud chceš jen 1 tlačítko.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nepoužívam FS a public mi všade inde funguje. Len pri tomto príkaze...

 

...Mám 245 warningov, kto by si to všímal ?? xD Ale iba toto funguje takto, registráciu mám bez druhého tlačidla "" a funguje bez errorov.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...