Jump to content

hledám Nábor Do Týmu Pro Pawno.cz Samp Server


4Forse

Recommended Posts

Nabírám lidi do týmu pro náš samp server.

Potřebuji šikovné lidi, kteří mají fantazii pro vytváření map -> mappery a beta testery módu. Hledám hlavně někoho, kdo už někdy hrál na RolePlay módech a orientuje se v tomto směru. Mód již máme hotový, momentálně ho dolaďujeme a hledáme chyby. Zájemci mi pište rovnou na skype, který najdete v mém profilu.

 

Děkuji za pozornost.

Link to comment
Share on other sites

Možná vám pomužu ze Skypu sis mě odebral .. Mapy bych dělal ale musel by si říct comám udělat a pookusím se to udělat

 

Admin bych byl jako banoval cheatery ..

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Možná vám pomužu ze Skypu sis mě odebral .. Mapy bych dělal ale musel by si říct comám udělat a pookusím se to udělat

 

Admin bych byl jako banoval cheatery ..

 

Děkuji

Nebudu spolupracovat s člověkem, který mě urážel. Kdybych sem postnul naši poslední konverzaci, tak by se smíchy válelo půl fóra. :)

Link to comment
Share on other sites

Ježiš Sorry že jsem tě požádal o pomoc :)

Donutil jsi mě

 

Já: lidi jako ty nežádají o radu, oni chtějí hotové řešení.. co nevím hledám, čemu nerozumím překládám, ale to je moc práce viď

Já (facepalm)

Ty: Požadál jsme o radu jak to upravit podle tobe to není rada tak co to je ?

Ty: a naví jsem tě jen skoušel protože já sem to veděl ;)

Já: (rofl) zkoušel?

Já: to si ze mě už děláš prdel

Ty: jak umíš radit

Já: čteš vůbec co to píšeš za sračky?

Ty: jelikož už vím že se tě nemám ptát se budu ptát jiných lidí kter ýbudoeu vedět a\ poradí se divím že takový idiot jako ty si Admin (whew)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Petr Hnátek

Já bych debilní lidi jako je Ronny banoval, aspoň by se to fórum pročistilo od této špíny, sice by bylo ještě více uživatelů, ale aspoň bez by byly normální.

Link to comment
Share on other sites

Ano 4Forse měl pravdu jsem liný prase a řeknu vám jedno začnu se snažit chci mu poděkovat že mi dovedl že se chovám jinak a začnu se snanit a děkuju nejen jemu a le i ostatním takže Děkuji

Edited by Ronny
Link to comment
Share on other sites

Zato ty jsi frace co jsi osobě myslí žesi king?... si tak debilní že si troufáš na lidi co jsou inteligentnejši než ty se laskavě klidni byt tebou se už tadyk nevracím nebo ti rychle někdo pomůže !

Link to comment
Share on other sites

Ano je to pravda nejhroší web na světe nejhorší Admin ... Sorry že jsem tě zažadál o radu ty ku*** a pokud jste si to přečetli pořádně tak asi přídete na to že jsem chtěl pomoc pak napsal já pomáhám přitom mě nepomohl a měl tam dát všechno od začátku ... pak byy to bylo niný a Petr Hnáte máš štěští že nebydlíš někde kousek u mého bydliště či města jinak ... ani nechtěj vedět prostě jste všichni ko**ti

 

Nemám slov...

 

[14:30:31] 4WebMaster.cz: co chceš

[14:31:05] Ronald Tměj (Ronny): už nic jelikož "Sem byl blbý a požadál jsem tě o radu." a pokud to tka ten nábor :)

[14:31:18] Ronald Tměj (Ronny): OK máš pravdu že jsem udělal chybu fakr Sorry

[14:31:26] Ronald Tměj (Ronny): Ale já vůbec nestíhám

[14:31:48 | Upraveno 14:31:56] Ronald Tměj (Ronny): Prosím nebuď jako ostatní a dej mi jednu šanci :(

[14:32:05] Ronald Tměj (Ronny): Poslední

[14:32:11] 4WebMaster.cz: ty seš kopie jakubesa

[14:32:21 | Upraveno 14:32:28] Ronald Tměj (Ronny): Měl si pravdu jsem liný prase už se budu snažit !

[14:32:23] 4WebMaster.cz: ale ten díky bohu vyrostl

[14:32:36] 4WebMaster.cz: kolik ti je

[14:32:40] Ronald Tměj (Ronny): 14

[14:32:50] 4WebMaster.cz: :o se chováš jak jakubes ve 12cti

[14:33:19 | Upraveno 14:33:27] Ronald Tměj (Ronny): Ale já jsem měl 2 měsíce zakáz PC a menší otřesk mozku tak jsem toho hodně zapoměl tak Sorry dej prosím poslední šanci a já si budu snažit

[14:33:29] Ronald Tměj (Ronny): Prosím :(

 

Všimněte si hodin.. napsal mi po 10 minutách po tomhle příspěvku

 

Tobě nemá cenu dávat šanci, neumíš se ovládat. Až vyrosteš, snad se změníš stejně jako Jakubes.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...