Jump to content
  • 0

pomoc Spam Príkazov


slider007

Dotaz

if(strcmp(cmd, "/zamknutdom", true) == 0)
 {
	 for(new i = 0; i < sizeof(ODOME); i++)
	 {
		 if (IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 2.0, ODOME[i][odmX],ODOME[i][domY],ODOME[i][domZ]))
		 {
			 if(PlayerInfo[playerid][vlastnidom1] == i || PlayerInfo[playerid][vlastnidom2] == i)
			 {
				 if(ODOME[i][Locked] == 0)
				 {
					 SendClientMessage(playerid, COLOR_CORAL, "Zamkli ste svoj dom.");
					 ODOME[i][Locked] = 1;
					 format(string, sizeof(string), "%s vybral kľúče od svojho domu a zamkol dvere.", GetPlayerNameEx(playerid));
					 ProxDetector(20.0, playerid, string,COLOR_GREEN,COLOR_GREEN,COLOR_GREEN,COLOR_GREEN,COLOR_GREEN);
				 }
				 else
				 {
					 SendClientMessage(playerid, COLOR_CORAL, "Odomkli ste svoj dom.");
					 ODOME[i][Locked] = 0;
					 format(string, sizeof(string), "%s vybral kľúče od svojho domu a odomkol dvere.", GetPlayerNameEx(playerid));
					 ProxDetector(20.0, playerid, string,COLOR_GREEN,COLOR_GREEN,COLOR_GREEN,COLOR_GREEN,COLOR_GREEN);
				 }
			 }
			 else
			 {
				 SendClientMessage(playerid, COLOR_CORAL, "Toto nieje Váš dom.");
			 }
		 }
		 else
		 {
			 SendClientMessage(playerid, COLOR_SYSTEM, "Nieste blízko.");
		 }
	 }
	 return 1;
 }

Ak použijem vyššie uvedený príkaz, zaspamuje mi celý chat, ale fakt celý, aj 4 krát, tj všetky pgup stránky mi zaspamuje, v príkazovom riadku ( resp logu ) to zberá fakt viac než 4 strany. Neviem čo s tým. Ale inak to funguje, použijem príkaz, počkám tých 100-200 správ a jedna z nich je odomkli ( zamkli ) ste svoj dom. Tých zvyšných 500 je, že niesom blízko. A tá, že som ho zamkol býva väčšinou na poslednej strane chatu. Asi 2. správa z hora. Divné je, že aj keď mi tá napíše, že je zamknutý, ešte 5 riadkov je, že som ďaleko.

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
tak to udelej prez Pickup
  • Neviem poriadne robiť s pickupmi, tie ID vždy pokašlem
  • Nejdem 320 domov prehadzovať na pickupy

for(new i = 0; i < sizeof(ODOME); i++)

 

 

to asi bude tím nemyslíš..?

sizeof(ODOME)to je na co

  • Informácie o dome
  • V tom nieje problém
  • ODOME zbiera informácie ako uložené peniaze, či je zamknutý, kde je, kto ho má atď

použi to takto
  • Ajtak mi to nefunguje
  • Vypisuje to, že niesom dosť blízko
  • Napíše mi raz, že niesom dosť blízko a nič

Prosím, spravte mi to niekto, v živote som nič podobné nevidel.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to bude dělat cyklus protože všechno je vlastno v tom cyklu takže bych to řešil takto že bych dal proměnnou a malí cyklustam hodíš podmínky co potřebuješ a když se podmínyk splní tak i zapíšeš do proměnné kterou dale používáš doufam že se nemýlim

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Akože som nebol dosť blízko? Veď som to písal úplne hore. Stojím na mieste, napíše 1 000 správ, ale jedna z nich je vždy tá, že som ho odomkol. ANI SA NEHÝBEM. Ani sa nestihnem pohnúť, keď to napíše všetky tie správy.

Ak chcete môžem spraviť video. Keď vravím NIKDY tak vravím, že som NIKDY nič také nevidel. A už som spravil pár programov, v pár jazykoch a ŽIADNYM LOGICKÝM PRINCÍPOM nechápem prečo to takto "spamuje".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...