Jump to content

gamemode Mont Blanc 1.4


H{3}nr{1}

Recommended Posts

Čaute jelikož sem měl kolizi kompu tak sem stratil celý mod 1.3 ale to je život a rozhodl sem se pro 1.4

 

Může te tešit na:

1.Dokončený house system

2.Začátek jako dozorce nebo jako magor v blázinci

3.Věčina příkazů v dialogu

4.Skvělý admin systém

5.Automatické VIP (Není jisté)

6.Velké zaměření na policejní,zdravotní a hasičskou práci.

7.Sníh jako new počasí

8.Více jak 200 písniček na výběr

9.On-Line radia

10.Závody,minihry atp.

 

O čem v módu jde?

Vratil ste se z vězení a chcete začít nový život v Americe kam se musíte dostat.

Začnete si vydělávat v Tokyu prodej drop atp.

A až budete mít 30 000 $$$ na cestu do Ameriky tak půjdete do obchodu koupíte letadlo a asi 3 real.minuty letíte podle navigace do Ameriky.

Váš ukol je snadný stanete se záchranářem žádným gangsterem ae budete dělat i vedlejší práce.

 

Pozor! Pokud vás někdo zatkne při vedlejších pracích budete asi na 10 minut ve vězení v Americe a až se tak stane nebude už moci dělat záchranáře a stanete se mafiánem ...

Ten bude vykonávat špinavou práci za výše postavené mafiány (hráče).

Začnete si užívat drahých aut,domů atp.

Ale jednoho dne odejdete a může se stát že vám někdo vše ukradne proto radím zamykat auta :)

 

 

Asi nevěříte že tohle všechno se dá napawnit ale já už něco z toho mám a na nový rok [Pokud nebude konec světa =DDD] tak mod dodělat zatím Čuste

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

V teto dobe to s timto modem nikam nedotahnes. Hlavne kdyz jsi v pawnu zacatecnik tak to bude opravdu zalostna kvalita. Nazval bych to dvemi slovy : Ztrata casu

Link to comment
Share on other sites

Prečo mu kazíte radosť?

Predsa nech spraví čo chce a pritom sa bude zlepšovať nejako musí začať a nie je to strata času niečo sa naučí a nabudúce spraví niečo lepšie ....

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jen ho nechte ať se snaží. Nějak se to naučit musí, když chce dělat módy. A Laces udivuje mě, že zrovna ty mluvíš o užitečných věcech. Ani nevíš co je pawn a furt komentuješ takový věci. Jsi hvězda :hehe:

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...