Jump to content

[Dotaz]Win 8


Criwe

Recommended Posts

mel jsem windows 8 asi 2 mesice ? nebo nwm jak dlouho.

Od zacatku sli skvele. Po urcite dobe se mi hrozne lagovali.

Ale jinak je dobrej :)

Myslim ze mi to lagovalo protoze jsem to nainstaloval na 2Ghz,768mb RAM ...

Ale na zlate XP stejne nema ^^

Link to comment
Share on other sites

mel jsem windows 8 asi 2 mesice ? nebo nwm jak dlouho.

Od zacatku sli skvele. Po urcite dobe se mi hrozne lagovali.

Ale jinak je dobrej :)

Myslim ze mi to lagovalo protoze jsem to nainstaloval na 2Ghz,768mb RAM ...

Ale na zlate XP stejne nema ^^

 

jako jo Xp Is Best ... taky je mám .. ale chci to vyskoušet atd .. neměl si problem nějakej s ovladačema ? .. někde sme čet že s tim lidi maj problemy .... atd ... ;)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vsecko mi jelo v pohode. Akorat jsem musel nainstalovat ovladac grafiky z visty ale pohoda jinak.

Windows 8 je vyborny kdyz mas dobry pc ^^

Link to comment
Share on other sites

je dobrej az nato ze sem nenasel funkcni aktivator :d ale neda se rict ze je to neco extra no na 7 to asi nema :)

 

Takže není aktivator ? ... takže tím padem sou k ničemu ... ? nebo je nějaká lhuta do aktivace ?

Link to comment
Share on other sites

Takže není aktivator ? ... takže tím padem sou k ničemu ... ? nebo je nějaká lhuta do aktivace ?

aktivatory jsou ale polovinu z nich microsoft bloknul a nejaky servery jsou uz offline a nebo maji vypadky takze to kazdej zkouší po nejaky dobe znovu a znovu ja osobne jsem to vzdal protoze uz me to fakt stvalo lhuta je 30 dnu takze az mi skončí tak zas nahodim w7 a pockam si na nejakou win8 co je uz aktivovana :)

Link to comment
Share on other sites

Windows 8 by som si skor dal na tablet ako na Desktop alebo notebook.

pracovne prostredie sa mi paci vyvojove taktiez , je to system prehladny , rychlo sa nacitava ale nevolim ho.

Teda aspon zatial :) Mozno to bude tym , ze som zvyknuty na windows 7 a jeho pracovne prostredie , no po case urcite prejdem

na Windows 8.

Link to comment
Share on other sites

Dříve jsem měl XP posral* se mi pak jsem přesel na visty v te dobre nebyli 7 pak jsem dojeba* visty porad me sralo jak vse neodpovidalo tak jsem presel na win 7 ultimate a jsem na nich do ted a musim rict spokojenost! ;) Windows 8 vyzkouším až se pojebo* 7 :d (Doufám,že nikdy)

Link to comment
Share on other sites

Na nic, nešli mi spustit některé hry, google chrome se mi lagoval.

Zatí tu betu nedoporučuju

si mel nejakej blbej asi mam Enterprise build 9200 a vsechno mi funguje a nic se neseka
Link to comment
Share on other sites

W8 je přizpůsoben hlavně na dotykový monitory a oproti W7 je rychlejší, ale to je tak vše. Nevidím důvod proč přecházet, hlavně pokud dotykovej monitor nemáte. Navíc má v sobě akorát reklamy a pořád DX11 jako W7, zkrátka nic novýho.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...