Jump to content
  • 0

pomoc Rozběhání MYSQL pluginu


Berkoff

Dotaz

čautě, měl sem na serveru rozběhlý a funkční mysql plugin, ale podělalo se mi to když sem upgradnul některý z ostaních pluginů.

 

Můžete mi někdo napsat co máte a funguje? ktery tip mysql.so, jsou pry dva. Mám linux server, 64bit, mysql běhá v pohodě.

 

 

Stahoval jsem mysql.so a a_mysql.inc připojí se, běží, ale jakmile chci něco uložit nebo načíst z DB, tak se server kousne a konec. V logu nic :(

 

v gamemodeinit mam:

 

mysql = mysql_connect(mysql_host, mysql_user, mysql_database, mysql_password);

 

v gamemodeexit mam:

 

mysql_close();

 

kousne se to při vkládání dvou promennych ktere jinak normalne vypisu, napr. sendclientmesage.

 

mysql_query("INSERT INTO `users_data` (`prvni`, `druhy`) VALUES ('%s', '%s')", prvni[playerid], druhy[playerid]);

 

Diky za jakykoli tip.

Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Edit:

 

mysql_query("INSERT INTO `users_data` (`prvni`, `druhy`) VALUES ('%s', '%s')", prvni[playerid], druhy[playerid]);

 

Čudujem sa, že ti to nepísalo error, musíš použiť format ..

 

new s[128];
format(s,128,"INSERT INTO `users_data` (`prvni`, `druhy`) VALUES ('%s', '%s')", prvni[playerid], druhy[playerid]);

 

a

 

Ak sú

prvni[playerid], druhy[playerid]

integer, tak zameň

VALUES ('%s','%s') 

za

VALUES ('%d', '%d')

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Diky ale o to mi vubec neslo, hledam funkcni mysql.so a a_mysql.inc aby mi ta db vubec behala :) Upgradoval jsem vse na o.3e a nechce mi to behat s pluginem mysql.so 7

 

Ted jsem se vratil na puvodni 5 verzi mysql.so a vse je OK,ale zase mam stary YSI.

 

skript jako takovy na cteni a psani do DB mam OK, ten normalka funguje. Nechtel jsem o sem pastovat kvuli konkurenci :) tak jsem to zbastlil od oka. Ale kazdopadne diky za snahu, spatne jsem to popsal. Omlouvam se.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...