Jump to content

php [Veľký UPDATE] SA-MP Administrácie 6.0.0


Laces

Recommended Posts

Ahojte

 

Po dlhšej práci na administrácii prinášam ďalší UPDATE

 

Novinky:

 

1, Pridaná možnosť si v configu administrácie nastaviť počet npc a max cpu ktorý dostane uživateľ pri registrácii

 

2, Rozšírene štatistiky hostingu, nájdete tam počet aktualne zapnutých alebo vypnutých serverov, koľko serverov je na aku verziu klienta atd.

 

3, Odteraz ak nastavíte v Administrácii niekomu napr. 2% cpu tak ak prekročí limit server sa mu vypne

 

4, Pridaná sekcia veľkosti servera do administrácie - bola odstranena z úvodu aby nespomaľovala administráciu hostingu

 

5, Pridaná možnosť stiahnuť admin log do pc

 

Bezpečnostná novinka:

 

- Cron bol presunutý preč z web servera takže ho už nie je možné floodovať

 

Zásady používania admin panelu

 

Tieto zásady slúžia na to aby ste predošli zlyhaniu administrácie alebo hacknutiu:

 

1, Nikdy nedávajte niekomu na server neoverený plugin, môže to byť jeho vlastný a môže Vám zrobiť čokoľvek z hostingom !!! Ak niekto chce nahrať plugin ktorý nie je v inštalatóre tak nech Vám pošle link na oficiálnu stránku pluginu. Odkiaľ ho stiahnete a nahrajete.

 

2, Neupravovať neodborne admin panel môžete ho poškodiť alebo urobiť diery

 

3, Pri inštalácii alebo UPDATE postupovať presne podľa priloženého návodu

 

Administrácia bola podrobne testovaná a neobsahuje žiadne chyby ani diery.

 

Tak to je asi tak všetko len Vám napíšem že sa môžte tešiť na nové dizajny administrácie.

 

Admin panely nájdete len na: http://adminky.sa-mp.sk

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Administrácia bola podrobne testovaná a neobsahuje žiadne chyby ani diery.

Tak na to sem zvedavej

jj už 5.0.0 bola bezpečna ;)

Kdopak ti to povídal prosimtě ?

Link to comment
Share on other sites

Já jen že před týdnem byla verze 5.0.1 a najednou už je 6.0.0 :d

ano lebo toto je veľký update nie len maličký aby sa neplietli verzie je to cele číslo

Link to comment
Share on other sites

Já jen že před týdnem byla verze 5.0.1 a najednou už je 6.0.0 :d

ano lebo toto je veľký update nie len maličký aby sa neplietli verzie je to cele číslo

 

 

Dobře!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Kdopak ti to povídal prosimtě ?

Ľudia ktorý robia pro. php ;) alebo si myslíž opak ? :-)

Co já si myslím není relevantní pravdu prokáže jen ExiRang :d

Link to comment
Share on other sites

Kdopak ti to povídal prosimtě ?

Ľudia ktorý robia pro. php ;) alebo si myslíž opak ? :-)

Co já si myslím není relevantní pravdu prokáže jen ExiRang :d

jj tešim sa nanho inak na test verzii 5.0.0 sa natrapil jak som ho sledoval nakoniec to vzdal a chcel floodovať vps a ked sa mu vypinal server odišiel :-D skušal to i ten slavny Ranger bezvísledne skušali to vtedy jak som všetkych vyzval že kto to da :-D

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ještě jen takový technická otázka...

Když čtu co tam přidáváš za píčoviny proč neuděláš tu administraci od základu svojí ?

Link to comment
Share on other sites

Ještě jen takový technická otázka...

Když čtu co tam přidáváš za píčoviny proč neuděláš tu administraci od základu svojí ?

Jak už jednou řekl, proč by dělal celou svojí adminku, když si muže vzít něčí práci a přivlastnit si jí?

Link to comment
Share on other sites

Ještě jen takový technická otázka...

Když čtu co tam přidáváš za píčoviny proč neuděláš tu administraci od základu svojí ?

Jak už jednou řekl, proč by dělal celou svojí adminku, když si muže vzít něčí práci a přivlastnit si jí?

načo mam robiť niečo čo už je robím nové vecy

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Ještě jen takový technická otázka...

Když čtu co tam přidáváš za píčoviny proč neuděláš tu administraci od základu svojí ?

Jak už jednou řekl, proč by dělal celou svojí adminku, když si muže vzít něčí práci a přivlastnit si jí?

načo mam robiť niečo čo už je robím nové vecy

Takže v podstatě raději se budeš chlubit prací jiných kterou pouze upravíš než aby si si udělal vlastní a zavřel hubu všem ostatním

Link to comment
Share on other sites

Takže v podstatě raději se budeš chlubit prací jiných kterou pouze upravíš než aby si si udělal vlastní a zavřel hubu všem ostatním

neupravil v tej adminke je len jadro od killera a draga ale stale sa to ich jadro zmenšuje

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Takže v podstatě raději se budeš chlubit prací jiných kterou pouze upravíš než aby si si udělal vlastní a zavřel hubu všem ostatním

neupravil v tej adminke je len jadro od killera a draga ale stale sa to ich jadro zmenšuje

To je strašně krásný ale stejně to pořád pro každého budeš jen ten kdo se chlubí prací byť upravenou jiných ... Ale víš co dělej si co chceš je to tvoje věc když ti to dělá dobře že ti 90% comunity řekne že si kopírák a zbylých 10% ti poleze do prdele kvůli tomu aby mohl mit server .....

Link to comment
Share on other sites

Takže v podstatě raději se budeš chlubit prací jiných kterou pouze upravíš než aby si si udělal vlastní a zavřel hubu všem ostatním

neupravil v tej adminke je len jadro od killera a draga ale stale sa to ich jadro zmenšuje

To je strašně krásný ale stejně to pořád pro každého budeš jen ten kdo se chlubí prací byť upravenou jiných ... Ale víš co dělej si co chceš je to tvoje věc když ti to dělá dobře že ti 90% comunity řekne že si kopírák a zbylých 10% ti poleze do prdele kvůli tomu aby mohl mit server .....

to že používam kus jadra niekoho ineho ktoré je free je kopiráctvo?

Link to comment
Share on other sites

Takže v podstatě raději se budeš chlubit prací jiných kterou pouze upravíš než aby si si udělal vlastní a zavřel hubu všem ostatním

neupravil v tej adminke je len jadro od killera a draga ale stale sa to ich jadro zmenšuje

To je strašně krásný ale stejně to pořád pro každého budeš jen ten kdo se chlubí prací byť upravenou jiných ... Ale víš co dělej si co chceš je to tvoje věc když ti to dělá dobře že ti 90% comunity řekne že si kopírák a zbylých 10% ti poleze do prdele kvůli tomu aby mohl mit server .....

Já už mu to říkal několikrát, jenže jak vidíš, je mu to jedno. ;) S nim se nedohodneš ani kdyby si chtěl. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

to že používam kus jadra niekoho ineho ktoré je free je kopiráctvo?

Zeptej se v chatu jakej tu na tebe má názor populace 99% ti řekne že si kopírák...

Link to comment
Share on other sites

to že používam kus jadra niekoho ineho ktoré je free je kopiráctvo?

Zeptej se v chatu jakej tu na tebe má názor populace 99% ti řekne že si kopírák...

 

lebo to zapar krat videli pri mojich prispevkoch kedže na všetko čo urobim mi tu veľa veľmi mudrych hlav napiše "kopirak" aj ked to tak nieje

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Hele mě je to jedno už mě nebaví se s každým hádat a kde si cosi z toho sem vyrostl jen jsem ti chtěl říct jak by jsi jim všem zavřel hubu toť vše ...

Link to comment
Share on other sites

Hele mě je to jedno už mě nebaví se s každým hádat a kde si cosi z toho sem vyrostl jen jsem ti chtěl říct jak by jsi jim všem zavřel hubu toť vše ...

tim že budem robiť jedno jadro ? aj tak by som h urobil tak isto lebo už ho viem skoro naspamäť ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...