Jump to content

[VŠECHNO MOŽNÉ] Smažená nabíječka od notebooku


AvestX

Recommended Posts

Zdravím :d už delší dobu se mi přehřívá nabiječka od notebooku :d raději řeknu že se smaží, mam nontebook MSI GX-700X a kolikrát bych si o ní moch zapálit cígo, ale začíná se to zhoršovat, takovej ten žlutej pruh co je nakonci "konektoru" nebo jak se řiká tomu ptáku co se strká do nontebooku začíná černat jak se to smaží asi, v čem myslíte že by byl problém? v nabiječce nebo v počítači? komp byl jednou v opravě, vylil sem na něj pití, ale fachal po opravě za čtyrku dobře, až poslední dobou se začal přehřívat celej tak sem vyčistil větrák kterej byl zasranej jak svin :d krásně fachal ale problém s nabiječkou přetrvává, občas to radši vyndam aby to nebouchlo, co myslíte že mam dělat ? :d podle mě bych měl makat rychle aby nebyl problém ještě horší :d díky za rady ..

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

hmm skus nechat nabijacku zapojenu v sieti , a nedavaj ju do notebooku. Uvidime co to spravi..ked sa bude prehrievat aj tak , tak treba vymenit nieco vnutri :p

Link to comment
Share on other sites

Ja ti to opravim ja ako elektro mechanik opravim všetko povedz mi aka bude chyba a pozrem sa nato ;)

díky :d já si dojdu za týpkem kterej se na to podívá :d jen bych chtěl vědět jaký sou rizika když to používám :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ti to opravim ja ako elektro mechanik opravim všetko povedz mi aka bude chyba a pozrem sa nato ;)

díky :d já si dojdu za týpkem kterej se na to podívá :d jen bych chtěl vědět jaký sou rizika když to používám :d

 

Myslim že jak už si psal že to muže bouchnout xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...