Jump to content

[Výzva] Hacknutie adminky kto to da


Laces

Recommended Posts

Buď dostanem Var/Ban ale čo už.. Napíšem to za všetkých!

 

CHOĎ UŽ DO PIČE, LACES!

nadavate tu na mna ale efektivita nulova adminka stale ide takže asi sa hacknuť neda

Link to comment
Share on other sites

Ale má pravdu,

 

všichny ho jen urážíte buz*** přitom nic neudelal.

On se snaží dát něco zdarma.

Admin panely jen vylepšil, a tvůrce nepřepsal.

Presne som zvedavi kto hackne tu adminku aby dokazal že som lama :-D a pišem že nikoho volať nebudem ani vyhražať sa proste dajte do

Link to comment
Share on other sites

Myslím že táto téma nebola založená na to čo je tu napisané,ale na to aby sa čo viac ludí registrovalo do tvojej adminky :)

TAk to určite nie :-D ja mam tolko čakatelov na server če by som ich nestačil ani s polovice pokriť je to založene kôli tomu aby sa preverilo to čo sa o mne piše a že či je o naozaj derava adminka

Link to comment
Share on other sites

Kto to hovorí?

mrkni si nejaky topic z mojou adminkou a pochpíš

 

Máš pravdu...tak ja na tvojom mieste by som sa na to najradšej vypr*dol...a šetril si prachy na niečo ine ked za to platíš...

Link to comment
Share on other sites

že je deravá? bola, písali sme to v minulosti keď skutočne musíš uznať že deravá bola, týmto vyťahovaním si len trápny a naivný, ako píše silver, radšej si našetri na niečo iné a začni sa venovať niečomu prospešnejšiemu ...

Link to comment
Share on other sites

Kto to hovorí?

mrkni si nejaky topic z mojou adminkou a pochpíš

 

Máš pravdu...tak ja na tvojom mieste by som sa na to najradšej vypr*dol...a šetril si prachy na niečo ine ked za to platíš...

ved nech ma hacknu a kaslem na to ako som pisal hore ak nehacknu tak nemame sa o čom baviť

Link to comment
Share on other sites

Ale má pravdu,

 

všichny ho jen urážíte buz*** přitom nic neudelal.

On se snaží dát něco zdarma.

Admin panely jen vylepšil, a tvůrce nepřepsal.

Prdel máš od toho, aby se na ní sedělo né aby se do ní lezlo...sranec, lock

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...