Jump to content
  • 0

pomoc Povolanie


Sparko

Dotaz

Čawte mám taký väčší problém mám v móde povolania a ak som zamestnaný a zomriem tak ma to spawne nie pri povolaniu , ale na normálnom spawne a nedá mi to skin povolania , ale toho s ktorým som sa spawnol

 

Kód jedného povolania

:

//========= HASICI ========//
if(dialogid == 2)
{
if(response == 1)
{
  if(Job[playerid] == 2) return SendClientMessage(playerid, 0x00FFBBFF, "{FFFFFF}[ {FF0000}Hasič{FFFFFF} ]Už si zamestnaný");
  SendClientMessage(playerid, 0x00FFBBFF, "{FFFFFF}[ {FF0000}Hasič{FFFFFF} ]Zamestnal si sa!");
  SetPlayerSkin(playerid, 7);
  SetPlayerSkin(playerid, 279);
  SetPlayerPos(playerid,-2023.5790,70.7611,28.4576);
  Job[playerid] = 2;
  ResetPlayerWeapons(playerid);
  GivePlayerWeapon(playerid,42,500);
  GivePlayerWeapon(playerid,24,30);
  }
}

 

+Mám taký problém ak mám dom a dám ako hráč Sparko nastaviť spawn a prídem na inom nicku tak ma to spawne do domu a dá mi povolanie 1.hráča takže Sparka..

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to prečo si mu nastavil poziciu, ked sa zamestna? do onplayerspawn daj if (Job[playerid] == zamestnanieid) {SetPlayerPos(playerid, ...);} malo by to byt dobre

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Proč v tom dialogu máš nastavení 2 skinů nastavíš jeden a v zápětí druhej tak si jeden vyber nebo tam dej random nebo to dej na vybírání a tak a to spawnutí a tak do OnPlayerSpawn dáš podmínku pokud má povoloání 2 tak SetPlayerPos nastavíš mu poizici kam se spawne a SetPlayerSkin nastavíš mu skin popřípadě GivePlayerWeapon dáš mu zbraně po spawnu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
to prečo si mu nastavil poziciu, ked sa zamestna? do onplayerspawn daj if (Job[playerid] == zamestnanieid) {SetPlayerPos(playerid, ...);} malo by to byt dobre

  SetPlayerSkin(playerid, 279);
  Job[playerid] = 2;
  ResetPlayerWeapons(playerid);
  GivePlayerWeapon(playerid,42,500);
  GivePlayerWeapon(playerid,24,30);

Toto mám tiež dať do OnPlayerSpawn? keď som správne pochopil kella ? ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No tak to mám ,ale ešte som to neskúšal na servery o chvíľu do pôjdem skúsiť ;)

 

// Bol som na servery spawne ma to pri hasičoch no nedá mi to zbrane a skin ? nemám radšej to GivePlayerWeapon,Skin atď.. dať ku OnPlayerSpawn ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
public OnPlayerSpawn(playerid)
{
if(Job[playerid] == 2)
{
SetPlayerPos(playerid,-2023.5790,70.7611,28.4576);
SetPlayerSkin(playerid,279);
GivePlayerWeapon(playerid,42,500);
GivePlayerWeapon(playerid,24,30);
}
return 1;
}

Tu maš len to CTRL+C a CTRL+V (Tu poziciu som ti dal z tvojho prispevku)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A to čo mám v OnDialogResponse vymazať hej ?

 

//========= HASICI ========//

if(dialogid == 2)

{

if(response == 1)

{

if(Job[playerid] == 2) return SendClientMessage(playerid, 0x00FFBBFF, "{FFFFFF}[ {FF0000}Hasič{FFFFFF} ]Už si zamestnaný");

SendClientMessage(playerid, 0x00FFBBFF, "{FFFFFF}[ {FF0000}Hasič{FFFFFF} ]Zamestnal si sa!");

SetPlayerSkin(playerid, 279);

Job[playerid] = 2;

ResetPlayerWeapons(playerid);

GivePlayerWeapon(playerid,42,500);

GivePlayerWeapon(playerid,24,30);

}

}

 

To s červeným písmom mám vymazať hej ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Proč vymazat spíše nechat né to máš udělané snad povolání když přijde na pickup nebo co tam máš nevim tak se mu zobrazí dialog zkontroluje podmínku pokud už povolání má tak ho to nezaměstná a pokud né hodí mu proměnnou pro povolání na 2 dá mu skin dá mu zbraně a vypíše zprávu že se zaměstnal a v on PlayerSpawn už máě jenom když ten hráč zemře tak aby když se spawne tak aby se spawnul na pozici kde jsou hasiči a zase mu to dá skin a zbraně snad chápeš.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...