Jump to content
  • 0

pomoc Radio


Matěj Barci

Dotaz

Mám menší problém, když zapnu na serveru radio tak vše jde v pohodě, akorát když dám vypnout tak mi to napíše hráč nepřihlášen. Poradíte mi, kde je chyba?

 

#include 
#pragma tabsize 0
#define modraa 0x00FFFFFF
#define zelena 0x22FF00FF
#define red-ce 0xFF2200FF
#define orange 0xFF9900FF
#define yellow 0xFFFF00FF
//==============================================================================

public OnPlayerConnect(playerid)
{
   SendClientMessage(playerid, red-ce, "Na serveru se vyskytuje on-line radio /radio");
return 1;
}

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
if(strcmp(cmdtext, "/radio", true) == 0)
{
	ShowPlayerDialog(playerid, 1, DIALOG_STYLE_LIST, "Twisster Rádio:", "*Twisster Rádio - www.twisster.eu* \"{zelena}Zapnout Rádio", "Exit");
	return 1;
}
return 0;
}
//======================================================================================================================================//
public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
{
if(dialogid == 1)
{
	if(response)
	{
		if(listitem == 0)
		{
		    StopAudioStreamForPlayer(playerid);//vypne predchádzajúci stream
               PlayAudioStreamForPlayer(playerid,"http://93.184.66.213:8840/");//spustí stream rádia FOX radio
               SendClientMessage(playerid, zelena, "Naladil si si Twisster Rádio");//odošle správu
		    SendClientMessage(playerid, red-ce, "Pro vypnutí RÁDIA - Vyber v dialogu STOP-rádio");//odošle správu
		}
//======================================================================================================================================//

}
}
return 1;
}

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jako sry ale nikdee žadny vypnout radio nevydim a trošku mi nesedí čarky v ShowPlayerDialog a chybí tam jedna " + ,

 

a myslim že se překrývá id dialogu a v OnDialogResponse je vždy return 0;!!

v new.pwn to je blbě

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...