Jump to content

[Steam] Výhody & Nevýhody


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Zdravim, chci se zeptat na věci ohledně Steamu. Vyplatí se kupovat si přes něj hry? Pokud ano, jaký to má výhody? Vůbec o tom nic nevim, tak se ptám Vás, jelikož vim, že tu je spousta lidí co má koupený hry na steamu. :) Předem díky za odpovědi.

 

PS: Neptám se co uznáváte, tak nepište věci jako - "já mám radši stažený hry" atd

Link to comment
Share on other sites

Je to jedno přes co nebo kde je budeš kupovat... Na steamu máš ale spousta slev, které jsou někdy opravdu brutální... Když si tam koupíš hru, zaplatíš a máš ji okamžitě s plnou podporou atd...

 

Takže ano, vyplatí se kupovat hry přes steam. Cenově je spousta her levnější, než kdyby jsi kupoval krabicovou verzi (logicky)...

 

Nevím co víc ti k tomu napsat...

Link to comment
Share on other sites

Navíc.. pokud si koupíš CDčko (dneska už teda DVD) a poškrábe se ti.. máš po hře. Na steamu tu hru máš pořád (pokud neztratíš heslo k účtu, ale na něco tak důležitýho bys heslo ztrácet neměl!). Navíc jak psal Ing. jsou tam slevy, různý balíčky (já například koupil kdysi garrys + css pod 150 korun). U některejch her je myslím i CZ podpora.

Link to comment
Share on other sites

+ môžeš robiť kopec achievementov. (zábava na dlhú dobu ;) )

+ niekedy bývajú na hry slušné zľavy (CSS stál 15€, cez zľavu 5€)

+ SteamCloud umožňuje zdielať screeny z hry

+ Steam Friends - pridávanie priateľov na steam, možnosť pripojiť sa na server kde práve hrajú

+ osobné štatistiky

+ rýchle a pohodlné nakupovanie, samozrejme ako písal Ingnition lacnejšie

+ v hre máš prístup k internetovému prehliadaču a steam community

 

Ja ho používam asi okolo mesiaca a určite ho odporúčam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...