Jump to content
  • 0

pomoc File


PetrDonát

Dotaz

Ahoj, psal jsem už 1 help na toto téma, ale tam mi nikdo neporadil ukladani-do-souboru-t30238.html?hilit=ukl%C3%A1d%C3%A1n%C3%AD%20do%20souboru . Zkoušel jsem to spravit, ale nevede se.

 

		new File:HouseFile = fopen("DatabazeNemovitosti.sav", io_write);
	if(HouseFile)
	{
 		new var[32];
			//-------------------------------------------------------------|
		format(var, 32, "dum01m=%s\n", /* CO DAT TU ??? */);fwrite(HouseFile, var); // majitel
		format(var, 32, "dum01c=%d\n", /* CO DAT TU ??? */);fwrite(HouseFile, var); // cena
		format(var, 32, "dum01z=%d\n", /* CO DAT TU ??? */);fwrite(HouseFile, var); // lock 0-1
		//-------------------------------------------------------------|
		format(var, 32, "dum02m=%s\n", /* CO DAT TU ??? */);fwrite(HouseFile, var); // majitel
		format(var, 32, "dum02c=%s\n", /* CO DAT TU ??? */);fwrite(HouseFile, var); // cena
		format(var, 32, "dum02z=%s\n", /* CO DAT TU ??? */);fwrite(HouseFile, var); // lock 0-1
	 	//-------------------------------------------------------------|
		fclose(HouseFile);
	}

 

Potřebuji, aby se to ukládalo pokaždé, když někdo koupí nemovitost, zamkne a změní cenu. Předem děkuji za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Funguje mi to, ale nevim jak zaznamenat PlayerName majitele.

 

	new File:HouseFile = fopen("DatabazeNemovitosti.sav", io_write);
if(HouseFile)
{
	new var[32];
	new var2[32];
	if(cislo == 0){ format(var2, 32, "Mesto"); }else{ format(var2, 32, "%s", /*  CO DAT TU <<<<< */); }

	format(var, 32, "dum01p=%d\r\n", cislo);fwrite(HouseFile, var); // na prodej 0-1
	format(var, 32, "dum01m=%s\r\n", var2);fwrite(HouseFile, var); // majtel Mesto-Uzivatelovo jmeno

	fclose(HouseFile);
}

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...