Jump to content
  • 0

pomoc Ukládání věcí


Sw3x

Dotaz

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaký FS na ukládání věcí v rze GM myslím např: Nemovitosti, Peníze, atd. Někdo si např koupí restauraci a já potřebuji restartovat server a po restartu mu to píše že majitel je Město.

Díky za rady a hned mě tu prosím nezabite :d

Link to comment
Share on other sites

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Bože muj,řešíte tady blbosti. Kupovana nebo nekupovana je to úplně to stejné. Žádný FS přímo na ukládání není neboť FS nepracuje s GM ale funguje jako 2 navzájem nezávisle na sobě.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

panebože a máš v Scriptfiles Nemovitosti1.sav a Nemovitosti2.sav? (sry neviem ako sa to volá alôe viem že toto tam potrebuješ aby sa ti ukladalo)

 

PS: Aj ja som mal problémy z xEl.cz preto som prešiel na iný hosting :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Jaký hosting ??? :d

Skús lcs-host tam by ti to malo ísť a ked sa bavíme o RZE tak si prečítaj toto ale celé!

viewtopic.php?f=8&t=30214&p=316373#p316373

LCS je plny, a LCS-Host mi příde jako hosting pro RZE,+ navíc Laces tam přidělal Online web se seznamem hráčů ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Jaký hosting ??? :d

Skús lcs-host tam by ti to malo ísť a ked sa bavíme o RZE tak si prečítaj toto ale celé!

viewtopic.php?f=8&t=30214&p=316373#p316373

LCS je plny, a LCS-Host mi příde jako hosting pro RZE,+ navíc Laces tam přidělal Online web se seznamem hráčů ...

neni robeny pre rze ale rze tvori 70% serverov tak somim tam dal funkciu online info a zrobil som ju pre vedšinu čiže pre rze

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...