Jump to content
  • 0

pomoc [Help] daní hrači peníze po prvnim přihlášení


paveldaa

Dotaz

čaute,potřeboval bych vaší radu,jak bych měl udělat ,aby hráč který se prvně přihlásil dostal určitou sumu,mě se to bohužel nedaří ,buď poraďte jak bych to měl udělat nebo prosím poraďte co mam za chybu ,dík předem :hallo:

 

public OnPlayerSpawn(playerid)

 

if(Ucet[playerid] == 1)

{

GivePlayerMoney(playerid, 15260);

}

 

a kvuli tomu aby peníze nedostal po 2. :

public OnPlayerDisconnect(playerid, reason) a public OnPlayerDeath(playerid, killerid, reason)

 

Ucet[playerid] = 2;

 

v registraci:

//=================================Registrace===================================

if(dialogid == 1)

{

if(response == 1)

{

if (udb_Exists(PlayerName(playerid))) return ShowPlayerDialog(playerid,2,DIALOG_STYLE_PASSWORD,"{FFA800}Registrace","Přihlaš se !\nNapiš heslo","Použít","Odpojit");

if (strlen(inputtext)==0) return ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_INPUT,"{FFA800}Registrace","Musíš napsat heslo !","Použít","Odpojit");

if (udb_Create(PlayerName(playerid),inputtext)) return ShowPlayerDialog(playerid,2,DIALOG_STYLE_PASSWORD,"{FFA800}Registrace","Výborně,nyní napiš znovu heslo !","Použít","Odpojit");

Ucet[playerid] = 1; //nastaví že hráč je po registraci učet 1.

}

if(response == 1)

{

Kick(playerid);

}

}

 

 

uř si nevím rady,po registraci mi to ty peníze nedá :(

Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dík,ale už jsem to vyřešil takto ,do registrace :

if (udb_Create(PlayerName(playerid),inputtext)) return ShowPlayerDialog(playerid,2,DIALOG_STYLE_PASSWORD,"{FFA800}Registrace","Výborně,nyní napiš znovu heslo !","Použít","Odpojit"),GivePlayerMoney(playerid, 15260);

 

a funguje to :) dík jinak za snahu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...