Jump to content

gamemode San Fiero , Stunt , DM , Economy (new) (SFSDE)


Jáá

Recommended Posts

SFSDE

 

Jednoduchí fun server

Nová vecička pomenoval som ju Economy.

 

 

Mapa :

35% (Killer_xD)

Zbytok se dokončuje.Rampy po celom San Andreas . Odhadovaný počet objektov 3500.

 

DeatMatch :

Hotové 100%

DeathMatch system z jednou nokill miestnostou. Hrá sa na čas 3:00 minuty , možnost hrat aj Team Death Match.Po zabití hráč vypadáva z kola death macth a bude tam respawnuti az po skončeni kola v ktorom vypadol. Výherca získa 35bodov a 15000 money.

 

Economy system

80% Dokončujeme

Economy system spočíva v obcohodvaní medzi sebou.Môžete predat svoju zbran za cash alebo ju vymenit za inu zbran.Potom je tu aukcia miestnost kde sa môžu dávat aukcie.Hráč môže predat len to čo vlastný!!.Po celom SanAndreas bude rozmiestnených cca 100 balíčkov z 10 000 dolármi a 5bodmy

 

House system :

75% by Killer_xD

House system z 350 domami . Pri dome 2sloty volné.Max. ceny domu su 5 000 000 najlacnejšie : 250 000.Možnost vydražit dom v aukcii.

 

Car System :

100%

Kúpa auta v 15 predajnach. Ceny aut sa pohybujú od 150 000 dolárov až 1 250 000 dolárov.

 

Firma & Gang :

15%

Môežete si vybrat medzi Gangom alebo firmou. Firma výhodnejšie pre väčší zárobom.Gang zas má viac zbraní

 

Povolania :

100%

Gang - Zabíja :d

Policia - Chytá Gang :d

Mechanik- Opravuje autá :d

 

Speed :

100%

Tlačítko ALT - ponúka speed mode . Nejedná sa o cheat !!

 

 

15 spawnou na rozličných miestach.

 

 

Už máme cca 3500 riadkov.

Dalšie vylepšenia môžete písat do komentárov....

Link to comment
Share on other sites

Jo, tak toto vypadá opravdu zajímavě. V poslední době tu byla samá šeď, nic zajimavého ale toto, to se mně opravdu líbí. Jestli to splní mé očekávání, tak bych si možná i kvůli tomu nainstaloval SA:MP na svůj starý PC. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak ja dúfam že to dokončím ale v poslednej dobe nemám moc času potreboval by som nejaku pomocnú silu z Mapou a Firma & Gang ....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

 

SFSDE

 

Jednoduchí fun server

Nová vecička pomenoval som ju Economy.

 

 

Mapa :

35% (Killer_xD)

Zbytok se dokončuje.Rampy po celom San Andreas . Odhadovaný počet objektov 3500.

 

DeatMatch :

Hotové 100%

DeathMatch system z jednou nokill miestnostou. Hrá sa na čas 3:00 minuty , možnost hrat aj Team Death Match.Po zabití hráč vypadáva z kola death macth a bude tam respawnuti az po skončeni kola v ktorom vypadol. Výherca získa 35bodov a 15000 money.

 

Economy system

80% Dokončujeme

Economy system spočíva v obcohodvaní medzi sebou.Môžete predat svoju zbran za cash alebo ju vymenit za inu zbran.Potom je tu aukcia miestnost kde sa môžu dávat aukcie.Hráč môže predat len to čo vlastný!!.Po celom SanAndreas bude rozmiestnených cca 100 balíčkov z 10 000 dolármi a 5bodmy

 

House system :

75% by Killer_xD

House system z 350 domami . Pri dome 2sloty volné.Max. ceny domu su 5 000 000 najlacnejšie : 250 000.Možnost vydražit dom v aukcii.

 

Car System :

100%

Kúpa auta v 15 predajnach. Ceny aut sa pohybujú od 150 000 dolárov až 1 250 000 dolárov.

 

Firma & Gang :

15%

Môežete si vybrat medzi Gangom alebo firmou. Firma výhodnejšie pre väčší zárobom.Gang zas má viac zbraní

 

Povolania :

100%

Gang - Zabíja :d

Policia - Chytá Gang :d

Mechanik- Opravuje autá :d

 

Speed :

100%

Tlačítko ALT - ponúka speed mode . Nejedná sa o cheat !!

 

 

15 spawnou na rozličných miestach.

 

 

Už máme cca 3500 riadkov.

Dalšie vylepšenia môžete písat do komentárov....

 

 

Good mode . Teším se .

Link to comment
Share on other sites

No víš . Delám co múžu . Nechce se mi to dodelávat protože hraju SFDFD :d :D ...

 

Ale uz Firma & Gang sem sem uz skoro dokoncil..

 

Ale mám jeden problém. Economy system som nejak zmenil typ písma a ked ho vrátim spet na Arial Black tak mi to niečo uplne ine vyskoči :d takže to bude delat asi odznova :d

Link to comment
Share on other sites

Nejak ma to neoslovilo a nazov mi pripada ako SFDFD, takze to ma odraduje, herne prvky skoro rovnake...

Mozno sa tam pridem pozriet ako ste spravili tie aukcie, inak mi to pripomina sfdfd

Link to comment
Share on other sites

Jo dávam tam to Economy.... Ale ako hovorím vela vecí je už vychitaných :d ale snažim sa no...

 

 

 

sklamem ta, mysi byt toho viac, hadam nebudu chodit len kvoli jednemu novemu systemu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...