Jump to content

[VŠECHNO MOŽNÉ] Rada do života (motorka)


AvestX

Recommended Posts

Nějak jsem z toho textu nepochopil kolik ti zbylo, ale na začátek doporučuju spíše skůtr, ale rozhodně je do toho lepší vrazit větší sumu a dlouho prouzdat na internetu, kvalita záleží hlavně i na značce. Rozhodně něco pořádnýho neseženeš do 10k ;)

Link to comment
Share on other sites

fichtl a simson su motorky ktore maju v TP konstrukcnu rychlost vecsiu ako 45km/h tak ze sa s tym neda jazdit na AM.

 

PS: Hlavne ti nedoporucujem skutr, to mas jako motor z kosacky na travu na bicykli

 

Jasný :d takže ono je si lepší koupit nějakej vyrachtanej dvojtakt 125, kterej koupíš nejmíň za 15k, když od toho něco chceš a ještě tam takovejch 5 nasypeš, zkrátka nic pořádnýho do 10k neseženeš, hlavně když seš omezenej limitem 50 km/h.

Link to comment
Share on other sites

Říkal jsem si,že si taky pujdu udělat AMko ... že nemám na čem jezdit do školy..ale kdybych ho šel ted udělat,tak ho dostanu v 16,kdy bych byl nasraný,že už bych mohl mít A1...takže ja si udělam až těch v 16-17 a bude ;)

Link to comment
Share on other sites

kup si kolo ;) ,nebo si počkej až ti bude 16 a udělej si papíry na Enduro 125 ,ale jsou drahé ,nemam zkušenosti s papírama protože je nepotřebuji na Motocrossovou motorku :d

Link to comment
Share on other sites

Ja chtel poradit s motorkou :d ne s tim jaky papiry si mam udelat, sem rozhodnutej na AMko, nic lepsiho nepotrebuju, akorat bych se na tom rozflakal podle toho jakej sem magor, nejakou A1 nepotrebuju AM mi staci .. to uz zalezi na tom co chci, muzete mi radit ale stejne me nepresvedcite jake papiry budu delat .. diky za komentare ..

Link to comment
Share on other sites

Ja chtel poradit s motorkou :d ne s tim jaky papiry si mam udelat, sem rozhodnutej na AMko, nic lepsiho nepotrebuju, akorat bych se na tom rozflakal podle toho jakej sem magor, nejakou A1 nepotrebuju AM mi staci .. to uz zalezi na tom co chci, muzete mi radit ale stejne me nepresvedcite jake papiry budu delat .. diky za komentare ..

 

Tak na AM moc motorek nezozenies.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...