Jump to content

Hledám sponzora-společníka


spanel

Recommended Posts

Dobrý den

Milý přátelé progamingu a hlavně sponzoři.

Kdo jsme:

Jsme začínající portál counter strike gamingu,se dvěma servery klasik pub 20ti slot budu "navyšovat" a cw-tg 12ti slot,máme dále komunikační

server Ts3 25ti slot a plně fukční web na kterém je registrováno přes 180 uživatelů a přibývají dále.

Pořádáme turnaje a jine soutěže!Více méně jsme komunita co se chce rozrůst a tímto hledám sponzora jak s marketingovými dovednostmi a dobrými nápady

jak server zaplnit na 24/7/365/??? :-D

 

 

 

Co požadujeme:

Jak už jsem psal výše je otázka ohledně marketingu propagace serveru a webu co se týče sponzorigu jsem samostatně výdělečný člověk takže nemám prblém platit,

host a jiné věci ale potřeboval bych společníka co mě tím bude pomáhat a bude vědět kam udeřit aby se rapidně zvedl počet návštěv na webu i serveru.

Mimo jiné požaduji věk nad 18let je samozřemostí nejlépe jižní morava!!

Marketingové schopnosti planuji e-shop

Připomínám jsem samostaně výdělečný člověk a nejedná se velike finanční dary od budoucího sponzora spíše jde o reklamu.

 

 

 

Co nabízíme

Reklama vaší firmy a přejmenování serveru a webu je samozřejmostí.

Banery na webu.

Klíče od serveru či webu.

Podílnictvý procentuálně na domluvě.

Dále je pak vše na domluvě jsem pro každou věc po konzultaci.

 

 

Pokud má někdo zájem napište mě na email [email protected]" " a domluvíme další podmínky!

Adresu webu a daší info dodám zájemci přes mail!

Link to comment
Share on other sites

Clovek co vie

kam udeřit aby se rapidně zvedl počet návštěv na webu i serveru.

si pravdepodobne zalozi vlastny projekt ako by mal ist do dalsieho seriovo "vyrabaneho" game portalu. Tak ze si myslim ze tu nikoho takeho asi nenajdes, hlavne nie na tomto foru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...