Jump to content

City 8.8


Casillas

Recommended Posts

Priviet

Chcem vam predstavit moj mod má 2430 riadkov a budem tam pridavat vip od QWER, exis, rcon ochrana, timeban odomňa a vela dalšieho

Ten mod mám 50% hotový ale o 2 dni bude hotový

Prikazy doplním aj warpy

 

mód dokončiť do 2 dní no lol :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nechapu proc porad pisete kolik to má řádků vždyť je to naprosto zbytečná informace.... můj TDM má asi 400 a je to usper mód.. Znám jinyý ten má 90 000 a nedá se tam nic dělat....

Link to comment
Share on other sites

Was treba zakopat do zeme 6e copy Mislite že ked niekto niečo vyrobi hned je to copy

 

moj mod asi robim 4 ci kelo dni a zatial nefunguje nic spravne ako chcem XD

 

//vsetko robim sam :d

Link to comment
Share on other sites

Nechapu proc porad pisete kolik to má řádků vždyť je to naprosto zbytečná informace.... můj TDM má asi 400 a je to usper mód.. Znám jinyý ten má 90 000 a nedá se tam nic dělat....

 

Taky nechápu... Každý chce mít miliony řáků, ale když tam stejnak nic nebude, tak k čemu jim to je ? Já mám Mod ( Nedokončený ), který má zatím 3 000 řádků, ale je mi to upřímě uprdele :d Hlavně že tam je to co chci.. A že to funguje ( Což se u mě říct nedá :d ) ...

 

 

K Modu ?

 

Pojmenuj to *** CTRL+C ll CTRL+V ***

Link to comment
Share on other sites

Predavam Akurat original Rze 1 v pwn :d :D :d :D :d :D :d

Nezapomeň ho vydávat za svůj mod... a jestli jsi si nevšiml, tak už je 0.3e ... citíš se drsně když si upravíš název cizýho modu, a budeš ho vydávat za sve? :facepalm: dej si facku kopíráku...

Link to comment
Share on other sites

Člověče ty máš dost ... :facepalm:

 

V tom modů bude určitě hodně chyb (pravopisných) :d

 

Protože jak jsem si četl těch pár vět co jsi napsal tak bych tě nejradši poslal do 2-3 třídy ... Tvl to fakt není možný ... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Člověče ty máš dost ... :facepalm:

 

V tom modů bude určitě hodně chyb (pravopisných) :d

 

Protože jak jsem si četl těch pár vět co jsi napsal tak bych tě nejradši poslal do 2-3 třídy ... Tvl to fakt není možný ... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Takových je ale 9/10 členů fóra

Link to comment
Share on other sites

Člověče ty máš dost ... :facepalm:

 

V tom modů bude určitě hodně chyb (pravopisných) :d

 

Protože jak jsem si četl těch pár vět co jsi napsal tak bych tě nejradši poslal do 2-3 třídy ... Tvl to fakt není možný ... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Takových je ale 9/10 členů fóra

 

Bohužel :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...