Jump to content

[WEB]Includy.eu


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Chtěl bych Vám představit web který je zaměřený především na shromáždění vždy potřebných includů. Mimo zmíněných inludů zde najdete i servery a klienty pro hraní sampu.

Includy můžete nejen stahovat ale i nahrávat. A dále šířit pomocí bbcodů a podobně.

Příklad :

sscanf2.inc

[URL=http://Includy.eu/download.php?File=sscanf2.inc]sscanf2.inc[/url]                
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
chybaju mi tam qwero scripty :-D

j chýba tam QDialog :d

Qdialog tam nedám protože to neni qweruv free script

Edit pokud Vám tam nějaký incud chybí tak ho nahrajte :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Velká změna jelikož jsem zjistil že mám na svém učtu na wedosu zapomenutou doménu nesoucí název pawno.eu tak přesunuji projekt tam.

Tedy nová URL je pawno.eu v provozu by měl být cca do 10 minut (dns)

Link to comment
Share on other sites

Nic moc :) Ty buttony by mohly být řešeny přes celou výšku + nějakou šířku aby uživatel nemusel klikat jen na text a vybírání includů je ještě horší. Nedokážu si představit hledání v includech když jich tam bude víc. Mnohem účinější by bylo seřazení v tabulce + search.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Nic moc :) Ty buttony by mohly být řešeny přes celou výšku + nějakou šířku aby uživatel nemusel klikat jen na text a vybírání includů je ještě horší. Nedokážu si představit hledání v includech když jich tam bude víc. Mnohem účinější by bylo seřazení v tabulce + search.

Jaké buttony myslíš ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jo jasně tak buttony jsem pochopil :) Podívám se na to a nějak to pořeším. To pozadí nevím možná že časem udělám redesign. Zatím budu řešit code hlavně tedy udělám ten seznam jak jsi říkal. Je pravda že už teď to začíná být značně nepřehledné v tom selectu

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
a ještě lepší by bylo, kdyby tam byl nejakej rychlej popis toho includu :-)

Jo to by bylo sice moc krásný ale když ho tam bude nahrávat někdo jinej než já tak si mylím že ho popisovat moc nebude ale přidám to tam také.

Toto byla jen první verze mého nápadu takže jsem rád že jsou tu i tací jako ty kteří mají nějaké výhrady :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...