Jump to content

Winload.exe je poškozený


mattmatt

Recommended Posts

Ahojte, dnes sem byl odpoledne na PC ale PC se mi sekl.. spadl a při pokusu o nahození napsalo že mam jakoby nainstalovat Win.. CD nemam .. a poškozený soubor je

 

Soubr : \windows\system32\winload.exe

Stav : 0xc0000221

 

Nechce se mi stahovat celý windows a tak se vás chci zeptat zda neni nějaké jiné řešení :) děkuji s pozdravem Kalod

Link to comment
Share on other sites

Pokud máš Win 7 tak se nějak dostaň do nouzového režimu (Pokud tě to pustí přes nouzák [ F8 při načitaní ] ) A poté se řiď podle tohoto návodu od MICROSOFTU:

 

Pokud chcete spustit nástroj Obnovení systému, klikněte na tlačítko StartObrázek tlačítka Start. Do vyhledávacího pole zadejte text Obnovení systému a poté v seznamu výsledků klikněte na položku Obnovení systému. Jsou požadována oprávnění správce. Pokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení.

 

 

http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/products/features/system-restore

Link to comment
Share on other sites

Už vim proč ti nejde do nouzaku... ale jakou použivaš klavesnici? USB nebo PS/2 ?? PS/2 = Taková ta kulatá malá RUŽOVÁ

To je blbost...teď už teda...já když nastavuju bootování tak do biosu najíždím normální USB klávesnicí...

Link to comment
Share on other sites

Například když ti to vypíše: NTRLD nenalezen, tak se to dá vyřešit vytáhnutím HDD, vložením do jinného PC, a překopírováním souborŮ NTRLD z funkčního PC. Možná to pomůže i u tohoto.

Link to comment
Share on other sites

On má notebook ;)

To ale vůbec nevadí, pokud není v záruce, nebo pokud nemá ochranou pečeť tak to tak udělat může. Mám tady vedle sebe 3 notebooky různého stáří, a už jsem to tak dělal (případ NTRLD)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...