Jump to content

pomoc Android na mobilu Sony ericsson xperia x10 mini


LaMaCZE

Recommended Posts

Zdravim mam mobil Sony ericsson xperia x10 mini četl sem v příručce že je tam android ... mam android aplikace FREEWARE ... ale nevim jak je spustit prosím pomůžete mi? na google.cz ani na youtube.com nepomohli... jsou tam návody přes MARKET ale já nemam WIFI internet takže bych to potřeboval z počítače

 

Díky :)

Link to comment
Share on other sites

Já mám stejný mobil už od vánoc

 

Vždycky jsem se připojil na Wifi a stáhl z Android Marketu (teď je to Obchod Play) aplikace jako Skype,Různé hry atd...

 

Nebo jsem si z PC stáhl nějákou hru .apk a otevřel jí v mobilu přez program ASTRO a nainstaloval :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim mam mobil Sony ericsson xperia x10 mini četl sem v příručce že je tam android ... mam android aplikace FREEWARE ... ale nevim jak je spustit prosím pomůžete mi? na google.cz ani na youtube.com nepomohli... jsou tam návody přes MARKET ale já nemam WIFI internet takže bych to potřeboval z počítače

 

Díky :)

 

To nemáš nějákého známého co má Wifi ? :o

 

Dneska má Wifi každý druhý :v:

Link to comment
Share on other sites

No dnes pudu k Sport bar wifi free tak si to tam stáhnu diky za rady :)

//Edit

ale já mam strach že když pudu na ten MARKET a stahnu si tam program který je zdarma i tak mi to naůčtuje peníze ... toho se bojim jinak uš vim co stáhnout :) nesežere mi to prachy ? když ten program bude FREE ...? jako třeba POPLATEK ZA STAHOVÁNÍ ... jestli neco takového je (sem na to ůplně blbej ;):d )

Link to comment
Share on other sites

No dnes pudu k Sport bar wifi free tak si to tam stáhnu diky za rady :)

//Edit

ale já mam strach že když pudu na ten MARKET a stahnu si tam program který je zdarma i tak mi to naůčtuje peníze ... toho se bojim jinak uš vim co stáhnout :) nesežere mi to prachy ? když ten program bude FREE ...? jako třeba POPLATEK ZA STAHOVÁNÍ ... jestli neco takového je (sem na to ůplně blbej ;):d )

 

Neboj ked je tam napísané FREE tak je to 100% zdarma a ešte k tomu ked sťahuješ cez wifi tak ti to nič naúčtovať nemôže (myslím)

Link to comment
Share on other sites

OK díky no ja jednou měl -200KČ tak sem si ten internet nechal i zablokovat na starym mobilu na SIM kartu takže by to mělo být i zablokované tady doufám :) DÍKY za HELP dnes to skusim na WIFI stáhnout :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...