Jump to content
  • 0

pomoc [ HELP ]Zákaz vstupu do vozidla


TheRohlikar

Dotaz

Zdravím, mám tu takový problém. No, dalo by se říct, že to funguje, ale né tak, jak by mělo :( A to..... Vytvořil jsem zákaz vstupu do vozidla ( Hunter, Hydra, Rhino ), je pravda, že mě to nepustí, splní to svou práci, ale nepustí mě to, ani když splňuju jednu z dvou. Druhou sjem nezkoušel a zkusím co nejdříve, ale stejnak.. :(

 

promenné:

new kill[MAX_PLAYERS];
new hodnost[MAX_PLAYERS];

 

 

public OnPlayerEnterVehicle(playerid, vehicleid, ispassenger)

{

if(GetVehicleModel(vehicleid) == 425 || GetVehicleModel(vehicleid) == 520)//Hunter, Hydra

{

if((kill[playerid] < 9000) || (hodnost[playerid] < 8))

{

TogglePlayerControllable(playerid,0);

TogglePlayerControllable(playerid,1);

SCM(playerid,0xFFFFFFFF,"[ SERVER ]Aby jste řídil toto vozidlo, musíte být PodPlukovník! ( 9 000bodů )");

RemovePlayerFromVehicle(playerid);

}

}

if(GetVehicleModel(vehicleid) == 432)//Rhino

{

if((kill[playerid] < 11000) || (hodnost[playerid] < 7) || (hodnost[playerid] > 7))

{

TogglePlayerControllable(playerid,0);

TogglePlayerControllable(playerid,1);

SCM(playerid,0xFFFFFFFF,"[ SERVER ]Aby jste řídil toto vozidlo, musíte být Generál! ( 9 000bodů )");

RemovePlayerFromVehicle(playerid);

}

}

return 1;

}

 

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hovoríš že ak slpníš jednu z 2 tak ťa to už pustí ?

a že ty to tak nechceš? Inak osm to nepochopil

Edit://Skús to takto

 

public OnPlayerEnterVehicle(playerid, vehicleid, ispassenger)

{

if(GetVehicleModel(vehicleid) == 425 || GetVehicleModel(vehicleid) == 520)//Hunter, Hydra

{

if(kill[playerid] < 9000 || hodnost[playerid] < 8)

{

TogglePlayerControllable(playerid,0);

TogglePlayerControllable(playerid,1);

SCM(playerid,0xFFFFFFFF,"[ SERVER ]Aby jste řídil toto vozidlo, musíte být PodPlukovník! ( 9 000bodů )");

RemovePlayerFromVehicle(playerid);

}

}

if(GetVehicleModel(vehicleid) == 432)//Rhino

{

if(kill[playerid] < 11000 || hodnost[playerid] < 7 || hodnost[playerid] > 7)

{

TogglePlayerControllable(playerid,0);

TogglePlayerControllable(playerid,1);

SCM(playerid,0xFFFFFFFF,"[ SERVER ]Aby jste řídil toto vozidlo, musíte být Generál! ( 9 000bodů )");

RemovePlayerFromVehicle(playerid);

}

}

return 1;

}

 

A nebo ti to s temi pominkami kazi to že, tam máš || což znamená aneb / alebo čiže stači že splňuje jednu a už ho to do auta pustí. Když tak zmen to na &&

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Moc ti nerozumím co chceš.. asi je to tím, že jsem ospalej, ale co kdyby jsi zkusil místo

"||" dát "&&" ?

tzn.

if(kill[playerid] < 9000 && hodnost[playerid] < 8)

a taky

if(kill[playerid] < 11000 && hodnost[playerid] < 7 && hodnost[playerid] > 7)

 

( mimochodem.. pokud chceš, aby jsi MOHL do vozidla s hodností 7 tak ušetříš jednu kontrolu tím, že napíšeš " hodnost[playerid] != 7 " ( to dáš místo těch kontrol hodností jak to máš teď ))

 

ale jak říkám.. moc jsem ti nerozuměl tak je možné, že to píšu špatně.. každopádně si to tam dej a zkontroluj :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Moc ti nerozumím co chceš.. asi je to tím, že jsem ospalej, ale co kdyby jsi zkusil místo

"||" dát "&&" ?

tzn.

if(kill[playerid] < 9000 && hodnost[playerid] < 8)

a taky

if(kill[playerid] < 11000 && hodnost[playerid] < 7 && hodnost[playerid] > 7)

 

( mimochodem.. pokud chceš, aby jsi MOHL do vozidla s hodností 7 tak ušetříš jednu kontrolu tím, že napíšeš " hodnost[playerid] != 7 " ( to dáš místo těch kontrol hodností jak to máš teď ))

 

ale jak říkám.. moc jsem ti nerozuměl tak je možné, že to píšu špatně.. každopádně si to tam dej a zkontroluj :)

Sme na tom rovnako, ani ja som ho silno nepochopil takže, ale skúsiť môže. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Upřímě, to taky nevim :d Ale ano, chci, aby když má jednu, tak aby splnil alespoň tu jednu a pak ho to pustí ... :d

 

A když odendám závorky, jsou tam errory ..

 

C:\Documents and Settings\Jendalec\Plocha\BoW\BoW.pwn(711) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Jendalec\Plocha\BoW\BoW.pwn(711) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Jendalec\Plocha\BoW\BoW.pwn(721) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Jendalec\Plocha\BoW\BoW.pwn(721) : warning 215: expression has no effect
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...