Jump to content

Project Bankai Hledá nové lidi.


Keles

Recommended Posts

Tak podla hraťelnosťi.. Ale oni tam nemaju ani jedneho človeka.. Ano bota :d no..

 

A Hovoril som že "Najskor menej a potom postupne zvyšovať" Takže ty zas neznižuj Priemer IQ Toho Skurvene "česka" :)

Skurvený česko? chlapče pokud vim tak větší počet dementů v SK a koukám, že ty seš jeden z nich ;) nepřijde ti to trochu dětinský se tady navážet do českýho národa jenom proto že tu někdo hledá lidi na svůj projekt? Pokud máš potřebuju projevovat se, tak si zavolej do nějakýho ústavu - tak se můžeš projevovat jak chceš.

 

PS: Jestli mi chceš napsat nějakou super inteligentní odpověď, tak si radši rozmysli co napíšeš než se tu předevšema zase ukážeš jako naprostej idiot.

 

EDIT:// žádám modíka, aby tento topic promazal a locknul - případní zájemci se zakladateli topicu můžou ozvat do SZ.

Link to comment
Share on other sites

Ja tiež robim Profesionálny portal, a nebude tam nič nekradnutého... Prema pracuju Pawner, Programatory (Ktory to všetko pripravuju) a čo je natom neuveriťelného že "200 serverov" ? :d Hm.. Mi budeme hostovať asi 100 Online Hier a više 1000 Serverov...

 

 

+ Oni tam maju všetko kradnuté, Už len Ten Mikero town hovory aky je ten Portál..

 

Nebude tam nič nekradnutého = všetko kradnuté...

tým prema si myslel pre mňa?

natom sa nepíše spolu ale oddelene..

pre teba pracujú pawner??? je to jednotné či množné číslo?

programátory sa píše s i...

neuveriŤeľné - de te ne le di ti ni li mäkčene sa potratili..

ktorý - sú viacerí takže píš ktorí..

mi - to isté.. my !!!

više sa píše s y

 

+

1) nieje to mikeroo town..

2) hovory sa píše s i

3) ako môže mod hovoriť o celom projekte??

 

Odkáž pani učiteľke že nech ťa naučí slovenčinu..

( alebo aj ty patríš medzi tých dementov? asi ano.. taký nick že brian hovorí za všetko..)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

On tam dal MT proto , aby tam nebyl ten tvůj dementní,debilní mod :p:)

Je to můj názor, a zato že Vám nechci dát pwn soubor mého modu, nemusí být de** a nebo deb** . Ale nelíbý se mi, jak všichni upravujete cizý scripty, a pak je vydáváte za své.

Link to comment
Share on other sites

Dnes 11. pořad všude 0 a admin nábor uzavřen kvůly tomu , že je plno... přijdě mně to trochu divné.

 

Ani nemůžu hodnotit weby protože zřejmně ještě nejsou hotové :)

 

Takže ty zas neznižuj Priemer IQ Toho Skurvene "česka" :)

 

K tobě chlapče ty se zamysli co napíšeš teď aspoň vím jakýho koko*a mám zase ignorovat, nevím jestli to dělá to vedro nebo přemýšlíš prdelí, ale takové hovadiny co si naplácal nahoře. To mně chceš říct , že budete mít přes 1tis. serverů? To by vás musel sponzorovat Rath ne? Takovou vymašťěnou větu už jsem dlouho neslyšel. A kdyš tu něco plácáš něco o IQ skuz si udělat test zřejmně budeš pod lajnou.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...