Jump to content

Project Bankai Hledá nové lidi.


Keles

Recommended Posts

Mile rád bych vám představil můj projekt s názvem Bankai, jméno projektu nebylo vytvořené jen tak náhodou, bankai / final release neboli konečná verze, pochází z jednoho anime seriálu Bleach , lidé kteří bleach sledují budou vědět. Project běží teprve pár dní ale musim uznat že postupuji.

 

Tak a teď tedy k té nabídce

 

Nabízím tyto posty :

_____________________________________

Operator - Minecraft

Administrátor - Minecraft

Hl. Administrátor - Minecraft

_____________________________________

Administrátor level 1 - GTA SAN ANDREAS MP

Administrátor level 2 - GTA SAN ANDREAS MP

Administrátor level 3 - GTA SAN ANDREAS MP

Administrátor level 3 - GTA SAN ANDREAS MP

_____________________________________

Administrátor - Counter strike 1.6

_____________________________________

 

 

Požadavky pro posty :

 

 

MINECRAFT :

 

Moje požadavky:

 

Věk:

Email:

Délka hraní MC:

Zkušenosti s řízením serveru (uveďte velikost předchozího serveru, kde jste řídili server, přibližný počet hráčů):

Zkušenosti s Citizens (především pro výrobu questů, buď tvoříte questy pomocí dodatečné aplikace, nebo rovnou zvládáte YAML):

Proč se chci stát OP a proč bych to měl být zrovna já .

 

 

 

GTA SA MP :

 

K náboru se vztahují tyto podmínky, jenž musíte splňovat:

 

 

- Minimální věk 14+.

- Chytře uvažující mozek výhodou.

- Psychická odolnost vůči některým jedincům.

- Nebýt zmanipulovatelný. Tzv. za žádnou cenu nedát bonbónek, když děcko zlobilo!

- Být přátelský, aktivní, kolegiální, spolupracující a komunikativní.

 

 

PS: O příkazy mi moc nejde ale určitě + , stačí pokuď je člověk spravedlivý , přikazy nejsou až tak těžké se naučit.

 

 

COUNTER STRIKE 1.6 :

 

Moje požadavky:

 

vyspělost mysli

zkušenosti s AMX a hrou všeobecně

schopnost vést tým

mít dostatek času věnovat se sekci

steam výhodou

 

Nabízím:

 

možnost být součástí přátelské komunity

každodenní zasmání se v interní sekci na TS3

 

ADRESA PROJEKTU - http://www.project-bankai.kvalitne.cz , brzy budu měnit na placenou doménu.

 

Pište na skype / bob.marleycz nebo na e-mail / [email protected], připadně zde.

 

PS: O WEB SE NESTAREJTE, dnes bude nahozen web od grafické firmy.

Link to comment
Share on other sites

Mam plakať alebo Sa smiať ? Fuj... Design je Hrozný Pravdepodobne (Free).

 

Potom si Aj domena Free, Pravdaže ktory k***t by si dal pred domenu (Kvalitne.cz).

 

A Ten SA-MP Server, no prosťe Des... :facepalm: (Micero town alebo ako sa to píše) - Proste kde žijeťe? Tym nebudeťe mať Hraťelnosť a ludi ked si tam dáťe nejaky 10 ročny Mod...

 

Tento portál nema žiadnu budúcnosť. ;)

 

 

1/10 za Snahu... :)

Link to comment
Share on other sites

Mam plakať alebo Sa smiať ? Fuj... Design je Hrozný Pravdepodobne (Free).

 

Potom si Aj domena Free, Pravdaže ktory k***t by si dal pred domenu (Kvalitne.cz).

 

A Ten SA-MP Server, no prosťe Des... :facepalm: (Micero town alebo ako sa to píše) - Proste kde žijeťe? Tym nebudeťe mať Hraťelnosť a ludi ked si tam dáťe nejaky 10 ročny Mod...

 

Tento portál nema žiadnu budúcnosť. ;)

 

 

1/10 za Snahu... :)

 

Hlavně že tam píše : "PS: O WEB SE NESTAREJTE, dnes bude nahozen web od grafické firmy.

"

 

Demence no... Prostě začínaj nejspíš ... Tak je nech..

Link to comment
Share on other sites

Jžš.. A Mne sa chce to všetko čítať... Už len Podla toho vebu som si len prečítal 2 riadky a Vypol som.. Proste des... (Od Grafickej Firmy?? :d :D ) Na Design máťe na Domenu nie..

 

Demencia.. A Hlavne nejake deťi to tam riadia.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Mam plakať alebo Sa smiať ? Fuj... Design je Hrozný Pravdepodobne (Free).

 

Potom si Aj domena Free, Pravdaže ktory k***t by si dal pred domenu (Kvalitne.cz).

 

A Ten SA-MP Server, no prosťe Des... :facepalm: (Micero town alebo ako sa to píše) - Proste kde žijeťe? Tym nebudeťe mať Hraťelnosť a ludi ked si tam dáťe nejaky 10 ročny Mod...

 

Tento portál nema žiadnu budúcnosť. ;)

 

 

1/10 za Snahu... :)

 

618px-JeanLucPicardFacepalm.jpg

 

Kto povedal ze domena nebude ? domena je uz kupena..

Take deti ako ty milujem... Nema domenu tak uz je to zly projekt hej ?? Rozmyslanie pracloveka....

Link to comment
Share on other sites

:facepalm: Ja som to nečítal cele ako som Už hovoril. :facepalm:

 

 

"Už len Podla toho vebu som si len prečítal 2 riadky a Vypol som"

 

Aha takze ty to ani nedocitas a uz hubujes ? Toto je teda myslenie , preboha

rpevas by mali otvorit specialnu skolu..

Link to comment
Share on other sites

Si len od neho slyšel.. :d A Vieš čo ja mam doma všetko v Garáži... :)

 

Ale ten portál porste nemam budúcnosť... 2 Servery? :d :D Tak to ma aj čisto dostalo (či 3 alebo kolko)

 

Pre dobry portal treba aspon 200 serverov... (Najskor menej a potom zvyšovať ... ) :)

Link to comment
Share on other sites

Si len od neho slyšel.. :d A Vieš čo ja mam doma všetko v Garáži... :)

 

Ale ten portál porste nemam budúcnosť... 2 Servery? :d :D Tak to ma aj čisto dostalo (či 3 alebo kolko)

 

Pre dobry portal treba aspon 200 serverov... (Najskor menej a potom zvyšovať ... ) :)

 

Nebudem tu uz pisat dalsi facepalm..Od zaciatku 200 serverov ? ty rozmyslas ?

Postupne naberat ludi a pridavat servery..Dalsia demencia od teba ! Sudis portal podla poctu serverov..kriste pane uz tu nepis lebo znizujes IQ priemer Slovenska..

 

 

Domenu som uz videl.

Link to comment
Share on other sites

Tak podla hraťelnosťi.. Ale oni tam nemaju ani jedneho človeka.. Ano bota :d no..

 

A Hovoril som že "Najskor menej a potom postupne zvyšovať" Takže ty zas neznižuj Priemer IQ Toho Skurvene "česka" :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tiež robim Profesionálny portal, a nebude tam nič nekradnutého... Prema pracuju Pawner, Programatory (Ktory to všetko pripravuju) a čo je natom neuveriťelného že "200 serverov" ? :d Hm.. Mi budeme hostovať asi 100 Online Hier a više 1000 Serverov...

 

 

+ Oni tam maju všetko kradnuté, Už len Ten Mikero town hovory aky je ten Portál..

Link to comment
Share on other sites

Ja tiež robim Profesionálny portal, a nebude tam nič nekradnutého... Prema pracuju Pawner, Programatory (Ktory to všetko pripravuju) a čo je natom neuveriťelného že "200 serverov" ? :d Hm.. Mi budeme hostovať asi 100 Online Hier a više 1000 Serverov...

 

 

+ Oni tam maju všetko kradnuté, Už len Ten Mikero town hovory aky je ten Portál..

 

Pipni, pipni co? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tiež robim Profesionálny portal, a nebude tam nič nekradnutého... Prema pracuju Pawner, Programatory (Ktory to všetko pripravuju) a čo je natom neuveriťelného že "200 serverov" ? :d Hm.. Mi budeme hostovať asi 100 Online Hier a više 1000 Serverov...

 

 

+ Oni tam maju všetko kradnuté, Už len Ten Mikero town hovory aky je ten Portál..

 

Vážený Brian, mód Mikeroo Town 2 máme zakoupený. Omlouvám se ale mě muže opravdu urazit jen inteligent.

Link to comment
Share on other sites

Ja tiež robim Profesionálny portal, a nebude tam nič nekradnutého... Prema pracuju Pawner, Programatory (Ktory to všetko pripravuju) a čo je natom neuveriťelného že "200 serverov" ? :d Hm.. Mi budeme hostovať asi 100 Online Hier a više 1000 Serverov...

 

 

+ Oni tam maju všetko kradnuté, Už len Ten Mikero town hovory aky je ten Portál..

 

1000 Serveru :DDDD Hele ty si vážně dobrej dement co? 11 letej kluk co si myslí jaký je king, že tu někomu nadává do Lam přitom sám ho*no dokázal a 1000 serveru? Tímto si překonal prách největšího debila pawno.cz .. :d :D 1000 Serveru.. doma žebráš maminku ať ti dá 20 kč na nanuk a tady si hraješ že platíš pawnery a programatory. Vidět tě někde tak udělám to co tvoji rodiče zřejmě nikdy neudělali.. pořádně tě vyliskal.

Link to comment
Share on other sites

Ja tiež robim Profesionálny portal, a nebude tam nič nekradnutého... Prema pracuju Pawner, Programatory (Ktory to všetko pripravuju) a čo je natom neuveriťelného že "200 serverov" ? :d Hm.. Mi budeme hostovať asi 100 Online Hier a više 1000 Serverov...

 

 

+ Oni tam maju všetko kradnuté, Už len Ten Mikero town hovory aky je ten Portál..

 

 

100 online hier :facepalm: 1000 serverov.. :facepalm:

 

Ty sa daj liecit preboha...Ta robili cez ponozku alebo co ? Ani citat nevies ?

 

SOM SLOVAK DEBILE !

 

Takže ty zas neznižuj Priemer IQ Toho Skurvene "česka" :)

 

Ake skurvene cesko ? Ty mas kolko rokov prosimta ze si dovolujes povedat o ceskej rebulike ze je skurvena ? Si vobec uvedomujes co hovoris ? ze si teraz 10 Mil ludom pvoedal ,ze ich repulika je SKurvena ? Tvle toto je uz fakt moc co si tie deti dovoluju..Ani se neuvedomuju co pisu..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...