Jump to content

Vtipy, vtipy, vtípky


Alsei

Recommended Posts

Ahojte, kto sa nudí ako ja :) tak nech tu dá nejaký vtip :)

zabavíme sa a nuda nebude :p:)

 

tak tuto máte niečo :

 

Preco chodia blodínky po obchodoch posrané?

Lebo na dverách je napísane tlačit.

 

P.S: Vtip ktorý dáte nezabudnite podčiarknúť !

Link to comment
Share on other sites

Pavel s Petrem se potkají na ulici a Petr říká "Wow, kde jsi vzal ten notebook?" Pavel na to "Včera jsem byl u kamarádky, protože jí nejel notebook, tak jsem ho nabil a fungoval, ona si sundala kalhotky a řekla, že si můžu vzít co chci, tak jsem si vzal notebook". Petr na to "udělal jsi dobře, v těch kalhotkách bys vypadal jako buzerant." :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

Násilník přepadne krásnou dvacetiletou blondýnku. Když je po tom, násilník říka: "Až se to narodí, můžeš tomu říkat třeba Franta". Blondýnka se pousměje a říká: "Až se to projeví, můžeš tomu říkat třeba chřipka"

Link to comment
Share on other sites

Přijde ©hlapík ke svému (L)ékaři. L: Tak co vám chybí... C: Nechybí mi nic, ale chlapi v hopspodě řikali, že bych vám to měl říct. Já mám totiž jednu kouli dřevěnou a druhou železnou ! L: Po krátké prohlídce a zkoušce magnetem: Jak stímhle můžete žít ? C: No celkem normálně. L: A děti, děti máte ? C: Samozřejmě, Pinokio chodí do třetí a Terminátor do sedmý !

Link to comment
Share on other sites

Idu 2 cikani, jeden vypada ako rytmus a druhemu som nevydel do ksichtu

 

Rybar chyta ryby a chyti zlatu rybku a rybka mu hovori "ak ma pustis splnim ti 3 zelania", rybar sa nasral hodil rybku do vody a povedal "neser rybka!" no a rybka 3 dni nesrala a potom vybuchla

 

V meste bolo strasne vela holubov a tak strarosta vypisal plagat "kdo odstrani holubov z mesta tak dostane milion kc", dlho sa o to pokusali vseliaky ludia ale nikomu sa to nepodarilo az sa raz objavil jeden clovek co mu povedal "ja vam tych holubov odstranim zadarmo ale nesmiete sa ma na nic spitat" tak starosta suhlasil. Chlapik vytiahol kufrik a vypustil zlteho holuba a vsetky holuby za nim odleteli. A starosta mu hovori "risknem ten milion ale chcem sa vas na nieco spitat, nemate aj zlteho cikana?"

 

Viete aky je rozdiel medzi kolesom a cikanom? Ked date na koleso retaz nezacne repovat"

Link to comment
Share on other sites

Jde rytmus po ulici a vidí roma - a říká: "si zabil!". Rom se na něj podívá a říká: "si nezamk." :)

 

Má to byť takto: Jde Rytmus po ulici a vidí roma s plazmou - a říká: "si zabil". Rom se na něj podívá a říká: "si nezamk." :)

Link to comment
Share on other sites

Traja kamaráti Lukáš, Jožo a Denis sa vyberú do pralesa na výlet.

Po chvíli narazia na kmeň kanibalov ktorí im dajú na výber:

- buď splnia tri úlohy alebo ich zjedia. Prvá úloha bola nájsť nejaké ovocie.

Po chvíli sa vráti Lukáš prvy z hľadania že našiel jablko. Kanibali mu povedia že druhá úloha je napchať si ho do riti a nespraviť pri tom žiadnu grimasu. Tak Lukáš si ho začne pchať do riti ale po chvíli vybuchne od bolesti. Lukáša kanibali zjedli. Po chvíli príde Jožo s čučoriedkami. Tak sa dozvie druhú úlohu a začne si ich pchať do riti. Pri poslednej vybuchne od smiechu a kanibali ho zjedia. V nebi sa stretne Lukáš a Jožo a Lukáš sa ho pýta:

Lukáš - Už si to skoro mal. Prečo si sa začal smiať???

Jožo - Tak vieš... Ja som nemohol keď som videl Denisa prichádzať s ananásom

 

Písal som to z hlavy tak chyby neberte do uvahy :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

Čo majú spoločné policajti a cigáni?

Všade sú a ho*no robia.

 

Dvaja policajti potrebujú preliesť stenu. Jeden hovorí druhému:

- Urob mi kozu.

Druhý na to:

- Mee mee mee.

 

Čo je to krčma?

Miesto kde sa z cicavcov stávajú plazy.

Link to comment
Share on other sites

Ide chlap s náklaďákom po diaľnici, neodhadne výšku nákladu a zasekne sa pod mostom. Za chvíľu dorazí policajné auto, jeden policajt príde ku kabíne, v ktorej sedí naštvaný šofér a pýta sa:

- Tak čo pán vodič, zasekli ste sa, že?

- Nie ty vole, veziem most a došla mi nafta.

 

 

Pani Eva chce kúpiť svojej dcére papagája. Príde do chovproduktu a vraví predavačovi:

- Dobrý deň, chcela by som hovoriaceho papagája.

- Hmm, máme tu jedného, ale je troška nevychovaný, chovali ho v sexklube.

- To mi neprekáža.

Pani Eva príde domov a čaká, kým príde manžel a deti. Príde dcéra a papagáj vraví:

- Pičaa, pičaa...

- To nie je ****, to je Janka.

Príde domov syn a papagáj znova:

- Kokoot, kokoot...

- To nie je k***t, to je Adam.

Nakoniec príde domov jej manžel a papagáj vraví:

- Óóó Fero, konečne známa tvár.

Link to comment
Share on other sites

Filmová hvězda známá v celé ulici

 

„Chtěla bych být filmovou hvězdou, aby o mě mluvil celý svět!“

„A to ti nestačí, že o tobě mluví celá ulice?“

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...