Jump to content

Čo budete robiť cez leto ?


Alsei

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Taky mám matematiku za 5, ale na reparát nejdu :d

Ani vyskúšať to nepôjdeš ? :d

Za pokus nič nedáš

 

Inak k téme tak nejak oddyhovať doma pri bazéne, pri PC, pracovať na jednom gamemode, učiť sa C++, jazdiť na štvorkolke, chodiť von s kamarátmi a možno aj na dovolenku ale to nie je isté zatiaľ kam a či vôbec ...

 

Hlavne nič nebudem robiť nasilu, nebudem sa nikam ponáhľať, do ničoho nútiť iba robiť to čo naozaj chcem a čo ma bude baviť :)

 

Konečne budem po tých 8 mesiacoch žiť naplno :d

Link to comment
Share on other sites

Taky mám matematiku za 5, ale na reparát nejdu :d

Ani vyskúšať to nepôjdeš ? :d

Za pokus nič nedáš

 

Inak k téme tak nejak oddyhovať doma pri bazéne, pri PC, pracovať na jednom gamemode, učiť sa C++, jazdiť na štvorkolke, chodiť von s kamarátmi a možno aj na dovolenku ale to nie je isté zatiaľ kam a či vôbec ...

 

Hlavne nič nebudem robiť nasilu, nebudem sa nikam ponáhľať, do ničoho nútiť iba robiť to čo naozaj chcem a čo ma bude baviť :)

 

Konečne budem po tých 8 mesiacoch žiť naplno :d

Nepůjdu, jelikož jsem z toho oboru přestoupil na jiný a už mi přišel dopis, že mně přijali :)

Link to comment
Share on other sites

tak v prvé řadě už jsem začal pracovat na sobě trochu, abych mohl mezi lidi...je teplo tak proč se pařit v tričku :) samozřejmě trávit nějakej čas u vody s přítelkyní, prostě si ty 2 měsíce užit tak nějak normálně, tento rok bohužel bez dovolené, ale vůbec mi to nevadí :) pak samozřejmě nějaká ta sportovní aktivita jako fotbálek příprava na turnaj začátkem srpna :)

 

P.S a určitě chci omezit ztrávený čas u počítače a trochu si užít toho volného času ;)

Link to comment
Share on other sites

Já pojedu s přítelkyní na dovolenou, budu pracovat, trávit čas s přítelkyní a tak nějak celé léto na podobné brdo...

 

To je od teba pekné :)

A ľudia :d nikdo nejde na Ibizu ? :d

Link to comment
Share on other sites

Já pojedu s přítelkyní na dovolenou, budu pracovat, trávit čas s přítelkyní a tak nějak celé léto na podobné brdo...

 

To je od teba pekné :)

A ľudia :d nikdo nejde na Ibizu ? :d

 

Myslis na Ibizu v Mikulově?:d

Link to comment
Share on other sites

Užívať si 1 mesiac dovolenky s roboty :d Čiže párty,Šírava fest,Stanovačky,Chaty,Holky apod. :d

 

 

Ty to máš cool :d ja mám dievča :d a nemôžem si to až tak užívať na chatách :/ :d :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...