Jump to content

[Nabízím] San Andreas Export


Ajzlik

Recommended Posts

Zdravím, nabízím svůj mód -> San Andreas Export, který je zaměřen především na přepravu nákladů. Mnozí jste o němž již slyšeli. Má celkem dobré hodnocení.

;)

 

Topic s popisem mód naleznete zde:

http://pawno.cz/san-andreas-export-t26974.html

 

Topic o módu je obsáhlý, a mnoho věcí, které byly přidány, najdete v topicu dole.

 

 

Cena módu:

 

AMX:700 kč

AMX + PWN:1500 kč

 

 

Pro veškeré informace si mě můžete přidat na skype:Ajzlik

Pište do topicu pouze zájemci o mód, děkuji ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak vidim, většina lidí si myslí že mod může bejt dobrej jen když má tisíce řádků .. pořádnej promakanej mod, kterej je propracovanej aby nezatěžoval server a aby byl i pawn kód přehlednej může stačit i 5 000 řádků + nějáké systémy přes include ;) ..

Link to comment
Share on other sites

Mnozí jste o němž již slyšeli. Má celkem dobré hodnocení

Ale hodnotenie neznamená, že má úspech... Na servery bola nuda a preto tam nikto nehrával... Takže kebyže o kúpite, tak si kupujete vlastne prepadák (predražený jak sviňa). To naozaj radšej ATomas -> rze 8 alebo rze 7.4 kde máte vyššiu šancu mať úspešnejší server ako s týmto módom

Link to comment
Share on other sites

Mnozí jste o němž již slyšeli. Má celkem dobré hodnocení

Ale hodnotenie neznamená, že má úspech... Na servery bola nuda a preto tam nikto nehrával... Takže kebyže o kúpite, tak si kupujete vlastne prepadák (predražený jak sviňa). To naozaj radšej ATomas -> rze 8 alebo rze 7.4 kde máte vyššiu šancu mať úspešnejší server ako s týmto módom

 

Bohužel tvůj názor je subjektivní, drtivá většina lidí co u mě na serveru hrálo hodnotilo mód velmi pozitivně, nehledě na to, že si testoval gm při jeho začátku, takže tvoje hodnocení je pouze tvůj subjektivní názor, který ukazuje svoji nízkou kvalitu když ho srovnáváš s rze, když tento mód má úplně jinou tématiku, za další propadákem bych ho rozhodně nenazýval jelikož dobré hodnocení znamená, že se mód hráči líbí, bohužel asi nechápeš význam slova, tvoje práce jak jsem již koukal nebyly zrovna světoborné a za další dofuám, že umíš číst když jsem psal, že tu mají přispívat pouze zájemci, děkuji a přestaň mi tu spamovat ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...