Jump to content

pomoc Counter Strike : Source [Velký Ping]


mattmatt

Recommended Posts

Zdravím, chci se zeptat jestli někdo nevíte nějaký fígl na to jak snížit Ping ve hře Counter Strike : Source ;)

 

Příkaz pro snížení "rate" mi akorát disconectne hru ;)

 

Nevíte něco? nechci mít furt nad 100ms :( Internet mam velice špatný ;D ale na CS:1.6 to šlapalo v pohodičce a asi před rokem i na CS:S ale teďkom to nějak blbne :( kdyby někdo věděl prosím ozvyte se ;)

Link to comment
Share on other sites

Ping je čas v milisekundách, který ukazuje, za jak dlouho dorazí data od uživatele k serveru a zpět. Takže bych hledal problém v tvém internetu, nebo ve vzdáleném serveru.

Link to comment
Share on other sites

Je možný, že si měl předtím rokem jiný OS na PC? mě tohle udělalo když jsem na noťasu přešel z Win XP na WIN 7...

Ano, přešel sem z OS Win XP Prof. na Win 7 Ulti. N ;)

Link to comment
Share on other sites

Je možný, že si měl předtím rokem jiný OS na PC? mě tohle udělalo když jsem na noťasu přešel z Win XP na WIN 7...

Ano, přešel sem z OS Win XP Prof. na Win 7 Ulti. N ;)

a pravděpodobně nemáš uplný dělo :) nebylo tomu tak i v mým případě...

Link to comment
Share on other sites

Je možný, že si měl předtím rokem jiný OS na PC? mě tohle udělalo když jsem na noťasu přešel z Win XP na WIN 7...

Ano, přešel sem z OS Win XP Prof. na Win 7 Ulti. N ;)

a pravděpodobně nemáš uplný dělo :) nebylo tomu tak i v mým případě...

Jop ;) a navíc mam notebook ;)

HP 550 :( 2gb ram , Integrovanej Procák + Grafárna :(

Link to comment
Share on other sites

I když je to notebook tak ale mělo by ti to jet bez problému podle toho co máš.Ale je pravda že mám taky notebook podobný jak ty a též se mi to tam seká. Možná mám horší teď nevím :)

Link to comment
Share on other sites

I když je to notebook tak ale mělo by ti to jet bez problému podle toho co máš.Ale je pravda že mám taky notebook podobný jak ty a též se mi to tam seká. Možná mám horší teď nevím :)

 

Mě se to neseká z důvodu nízkého FPS ale laguje se mi to protože mám strašně moc velký ping ;) mam přes 100ms :(

Link to comment
Share on other sites

Tak a jsme doma :) mě to dělá uplně to stejný na win 7 na notebooku (Acer Extensa 5220) ale už mám na hry PC, takže na notebooky už hry nějak neřeším, komplet celej jsem ho reinstaloval a mám ho uplně čistej a momentálně na něm testuju Beta verzi Windows 8...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...