Jump to content
  • 0

pomoc Cheat - test anti-cheatu


martanius

Dotaz

Caw, rozhodl jsem se si vytvořit vlastní anti-cheat, jelikož ale nepoužívám cheaty tak neznám žádný cheaterský program. Slyšel jsem o s0beitu, ale ten jesme stáhl a nějak nefunguje. Existuje nějaký jiný na 0.3e samp ?

 

PS: Potřebuji to jen kvůli testu anticheatu :d

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jestli vyrobis anti-cheat ktery rozpozna male zrychleni auta (cca 10km/hod) tak mi ho posli - jeste na zadnem serveru jsem ho nenasel a tak vyhravat zavody je brnkacka :d - nebo tuning ktery nikdo jiny nevidi (vyhoda nitra co nikdo nevidi :d ale funguje :d )

 

kdyz nejedete vedle sebe tak to nelze poznat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor
jestli vyrobis anti-cheat ktery rozpozna male zrychleni auta (cca 10km/hod) tak mi ho posli - jeste na zadnem serveru jsem ho nenasel a tak vyhravat zavody je brnkacka :d - nebo tuning ktery nikdo jiny nevidi (vyhoda nitra co nikdo nevidi :d ale funguje :d )

 

kdyz nejedete vedle sebe tak to nelze poznat :)

 

ono je jedno jestli máš / nemáš nitro... já můžu klidně jezdit s popelářema 500 km/h

---> v souboru vehicles.ide nebo tak nejak si upravim vahu a rychlost... popřípadě handling... :d a mám z toho pak formuly... ;) a na to zadny ac neprijde... protoze nemas cheaty.. ale ac to muze povazovat jako cheat - treba to velke "zrychleni" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ono je jedno jestli máš / nemáš nitro... já můžu klidně jezdit s popelářema 500 km/h

---> v souboru vehicles.ide nebo tak nejak si upravim vahu a rychlost... popřípadě handling... :d a mám z toho pak formuly... ;) a na to zadny ac neprijde... protoze nemas cheaty.. ale ac to muze povazovat jako cheat - treba to velke "zrychleni" :)

 

S tím že na to žádnej ac nepřijde nemáš pravdu, stačí tam podmínka pokud je rychlost větší než ... bla bla kick speedhack a máš to :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

prosim Te? ja vim jak se meni statistiky vozidel v singlu ale singl mi z toho za 5 minut spadne :-D ale nefunguje mi to v multiplayeru? jak to delas? PS: ten kdo vyrobi ten anticheat vuci nepatrnym cheatum jako je toto je borec :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

ono je jedno jestli máš / nemáš nitro... já můžu klidně jezdit s popelářema 500 km/h

---> v souboru vehicles.ide nebo tak nejak si upravim vahu a rychlost... popřípadě handling... :d a mám z toho pak formuly... ;) a na to zadny ac neprijde... protoze nemas cheaty.. ale ac to muze povazovat jako cheat - treba to velke "zrychleni" :)

 

S tím že na to žádnej ac nepřijde nemáš pravdu, stačí tam podmínka pokud je rychlost větší než ... bla bla kick speedhack a máš to :)

 

po te co jsem si to precetl jsem to taky nepochopil (to moje) :d tak sem doufal ze to pochopite... mel jsem namysli ze ac nezjisti ze mas cheat ale ze mas zmenenej vehicle.ide.. "mas cheat" pro ac ale ve skutecnosti nemas... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...