Jump to content

gamemode Lucky Adventures


martanius

Recommended Posts

Ahoj, sice tento mod ještě není ani zdaleka hotový, ale rozhodl jsem se sem tento mod popsat a říci co by v modu mohlo být.

 

Nejedná se o only stunts mod ani real mod je to spíše takový fun mod.

 

Co v modu bude (přibližně) ?

 

Mod se bude odehrávat po celém San Andreas avšak ne tak docela.

 

Po připojení hráče portne na jedno z letišť (ls,lv nebo sf) kde budou skoky atd... prostě stunt letiště. Až bude hráč chtít může se připojit k jedné z takových "miniher".

 

Minihry

 

Derby

Race

DM

TDM

 

Po výběru hráče zařadí systém do fronty a dokud se nenajde určitý počet hráčů, kteří se také připojí na specifikovanou minihru hráč může zabít nudu jízdou po stunt letištích.

 

Až se připojí požadovaný počet hráčů tak všechny hráče přesune na místo konání minihry (takže závodní trať, DM oblast atd..). Ten kdo zůstane naživu jako poslední vítězí.

 

Postup, cíl modu

 

Za každou vyhranou minihru hráči přibude pár bodů nebo zkušeností a bude postupovat na vyšší lvly, něco jako game lvlvy nebo něco takového.

 

Závody/ derby

 

Poté mě ještě napadlo že za dělání stuntů dostává každý hráč již ze základní určitou částku peněz za provedený stunt. Za ně by si mohl poté hráč koupit nová vozidla na derby nebo race a otevřeli by se mu díky tomu další sezony (nové mapy) kam smí jen hráči se zakoupeným vozidlem.

 

Dejme tomu třída A, B, C a D. Vozidla pak ještě rozdělím.

 

Deathmatch / Team deathmatch

 

Zde to nemám ještě tak promyšlené, ale mohl by každý hráč opět za zabití dostávat nějaké KP (kill pointy) a za ně nakupovat nové zbraně a postupovat k dalším mapám.

 

Rozhodl jsem se pro změnu a mod udělám komplet v češtině.

 

Doufám že se líbí a chci slyšet váš názor :) Proto to sem píši.

 

Můžete mi i vy pomoci s mapováním závodních map,derby,dm,stunt >> mapovani-t28312.html

Link to comment
Share on other sites

Dobrý. Aspoň někdo kdo nedělá Realné životy a roleplaye .

PS : Já sice dělám taky real life ale až ho dodělám už je dělat taky nebudu protože tyto mody se už nechytí :)

Link to comment
Share on other sites

Off topic:

Treba uznať, že roleplaye sa udržia. Jediné čo sa už neuplatní sú Reálne životy... Môj mód síce má znaky RZE, ale má bližšie k Roleplayu. Hlavne kvôli tomu, že Slovensko nepozná RolePlaye (ako som to aj popísal v mojom móde). Jeden RP som už mal, ale nik na ňom nehrával...Nikomu sa nechcelo najprv si brať vodičák...

Link to comment
Share on other sites

Každý ví že je velká konkurence, a pokud neděláš herní mód pro blizkou společnost, tak se to ani neoplatí a je to celkem velká ztráta času, pokud se ten pawn zrovna neučíš.

 

Takže ti hodně držím palce. Vypadá to hezky, ale pokud enbudeš mít něco, co ostaní nemají, tak neprorazíš.

 

Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Každý ví že je velká konkurence, a pokud neděláš herní mód pro blizkou společnost, tak se to ani neoplatí a je to celkem velká ztráta času, pokud se ten pawn zrovna neučíš.

 

Takže ti hodně držím palce. Vypadá to hezky, ale pokud enbudeš mít něco, co ostaní nemají, tak neprorazíš.

 

Hodně štěstí.

 

V pawnu se neučím abych byl nejlepší scripter, ale pro to že mě to baví. Nedělám mody tak abych s nimi jednou udělal díru do světa (ikdyž by mi to nevadilo).

 

Zkrátka chci vytvořit mod u kterého se poznají nový lidé, pobaví se a zahrají si. Já každému rád pomohu a sám za sebe mohu říct, že mám i velkou trpělivost (párkrát se mi to vymstilo), ale zkrátka nemyslím si o sobě že jsem lepší než kdokoliv z vás tady na foru, jsem jen normální člověk.

 

Já jen doufám že až mod dokončím že bude lidi bavit, jinak ti děkuji a vám všem za hodnocení a doufám že se to vyvede tak jak si to představuji.

 

Ale jsem na to sám a potřeboval bych mapy (závodní, DM, derby...) moc rád bych tedy aby se tu někdo ukázal a pomohl mi s mapováním, umím mapovat, ale chtěl bych tam dát hodně map a sám na to nestačím.

 

Kdo by mi chtěl pomoct, může mi svou mapu poslat na skype: martanius105 nebo do tohoto tématu :

 

mapovani-t28312.html

Link to comment
Share on other sites

 

V pawnu se neučím abych byl nejlepší scripter, ale pro to že mě to baví. Nedělám mody tak abych s nimi jednou udělal díru do světa (ikdyž by mi to nevadilo).

 

Zkrátka chci vytvořit mod u kterého se poznají nový lidé, pobaví se a zahrají si. Já každému rád pomohu a sám za sebe mohu říct, že mám i velkou trpělivost (párkrát se mi to vymstilo), ale zkrátka nemyslím si o sobě že jsem lepší než kdokoliv z vás tady na foru, jsem jen normální člověk.

 

Já jen doufám že až mod dokončím že bude lidi bavit, jinak ti děkuji a vám všem za hodnocení a doufám že se to vyvede tak jak si to představuji.

 

Ale jsem na to sám a potřeboval bych mapy (závodní, DM, derby...) moc rád bych tedy aby se tu někdo ukázal a pomohl mi s mapováním, umím mapovat, ale chtěl bych tam dát hodně map a sám na to nestačím.

 

Kdo by mi chtěl pomoct, může mi svou mapu poslat na skype: martanius105 nebo do tohoto tématu :

 

mapovani-t28312.html

Děláš to přesně jako já, proto ti v módu držím palce ;) .. pro někoho je pawn jen aby udělal co nejlepší mód, aby na něj chodili lidi .. dřív sem to tak taky chápal .. ale teď dělam pawn protože mě baví nascriptovat něco a pak oběvovat chyby, potom to opravim, nic s toho nemam, ale pro mě je to hodně ;) .. ani mi nejde o úspěch ale o aktuální smysl života a to je pawn .. pawn mě dostalo od drog, proto je pro mě pawn na první místě ;) .. tobě držím palce dodělej to ale nesnaž se o nejlepší, dělej jen to co tě baví ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...