Jump to content

Registrace přes y_ini.inc


martanius

Recommended Posts

Kvůli tomu registru sem smazal celý svůj mód a dělám nový jak blbeček.

PS: furt to nejde při spuštění je tam pouze LOGIN nikoliv register.. jak mám asi vědět login když jsem se neregistroval fuck logic

 

Co je to za chybu?


:(


možná to je tím že mám server na samphost.cz fakt nevím

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Kvůli tomu registru sem smazal celý svůj mód a dělám nový jak blbeček.

PS: furt to nejde při spuštění je tam pouze LOGIN nikoliv register.. jak mám asi vědět login když jsem se neregistroval fuck logic

 

Co je to za chybu?

:(

možná to je tím že mám server na samphost.cz fakt nevím

áno určite to je hostingom :facepalm:  ... tiež super vec keď kvôli jednej veci robíš všetko odznova -_-

Link to comment
Share on other sites

Je to Hostingem asi.

Na hamachi se připojim na server a je tam Register

Na samphost se připojim a je tam už login   tak se chytej za hlavu někde za křakem když taky neumíš s pawnem a chloubíš se tu.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ja neviem s pawn... Lol vidno že ma nepoznaš......nie každý je ako ty... Tak ma neprirovnavaj k sebe

Hosting ti nemôže pokaziť zobrazovanie dialógov lol......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sprovoznil jsem to po těch dnech všechno funguje ale po Registraci vyplnění hesla se oběvím tam kde mám ale nemám tam šipky ani tlačítko Spawn.

 

Po /Q a znovu přihlášení ze stejným nickem už tam ty tlačitka mám.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

3 týždne riešiť registráciu.... Nice nice... Aj nováčikovia majú registráciu za pár hodín/minút a pochopia tomu.... Len sa nezačni zase vyhovárať že si nováčik a že ta uražame

Link to comment
Share on other sites

Ach můj bože udělejte někdo něco s tady těma individuama s polepšovny.

 

TADY SE POMÁHÁ A NEVYLÍVÁ ZLOST PROTOŽE VÁS DOMA MLÁTÍ.

 

Jaký 3 týdny ? V pawnu se hrobu po 3 týdnech.

Máš u mě doma kameru a sleduješ mě nebo co?

 

 

Tak poprosím o radu od někoho kdo má mozek.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ach můj bože udělejte někdo něco s tady těma individuama s polepšovny.

 

TADY SE POMÁHÁ A NEVYLÍVÁ ZLOST PROTOŽE VÁS DOMA MLÁTÍ.

 

Jaký 3 týdny ? V pawnu se hrobu po 3 týdnech.

Máš u mě doma kameru a sleduješ mě nebo co?

 

 

Tak poprosím o radu od někoho kdo má mozek.

Ten kto nemá mozog hľadá niekoho kto ho má...... Mňa nemlatia ale keby som ta stretol nemám problém ta zmlatit ak ti to tak chýba..... A ešte jedna vec, placeš že sa ti každý smeje a že ta uráža, ty tu urážaš všetkých koho vidíš("deti čo hrajú minecraft pričom ak chápeš pointu minecraftu toto nemôže povedať nikto takže si len malý krpec ktorému nechceli doma kúpiť origo tak hatuje MC.....") tak neplač otvor pawno,wikipediu a rob si to sám p*dele, nesnažiš sa, všetko máme robiť za teba.... Nič v zlom ale každý si už u teba urobil názor že si ma*or

Link to comment
Share on other sites

Ach jo pomůže mi někdo kdo má mozek?

Ty se raději vrať za maminkou ať tě hodí zpátky do Maďarska.

 

Jsem dospělý je mě 20 let a rozhodně nebydlím s rodiči tak nevím proč bych měl brečet kvůli toho že nemám originalní MC.

 

Píšeš tu úplné sračky raději se běž zastřelit a nespamuj tu jako 11 Letý kid který má server maximálně tak s realnou zemí.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(102) : error 017: undefined symbol "UserPath"

C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(104) : error 017: undefined symbol "UserPath"

C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(116) : error 017: undefined symbol "UserPath"

C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : error 017: undefined symbol "PlayerInfo"

C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : warning 215: expression has no effect

C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : error 001: expected token: ";", but found "]"

C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : fatal error 107: too many error messages on one line

 

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

7 Errors.

 

 

Pise mi to toto nevi nekdo co delam spatne ? predem dik za odpoved

:problem:

Link to comment
Share on other sites

 

C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(102) : error 017: undefined symbol "UserPath"
C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(104) : error 017: undefined symbol "UserPath"
C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(116) : error 017: undefined symbol "UserPath"
C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : error 017: undefined symbol "PlayerInfo"
C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Petra\Desktop\Save-test.pwn(119) : fatal error 107: too many error messages on one line
 
Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase
 
 
7 Errors.
 
 
Pise mi to toto nevi nekdo co delam spatne ? predem dik za odpoved
:problem:

 

 

Nemáš stock UserPath(playerid),enum a new PlayerInfo[MAX_PLAYERS][enum..];

Link to comment
Share on other sites

Nicoolka..Pokud ti mohu poradit radši koukej na zahraniční SAMP forum..tam jsou návody na y_ini a věř tomu že pokud umíš trochu anglicky pochopíš to lépe než když to zkopíruješ tady odtud :)

Link to comment
Share on other sites

Stačí, keď si pozrieš officiálne téma od Y_LESSA, ak rozumieš aspoň trocha anglicky tak tam máš popísané všetky možné funkcie.

Edited by Danny
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...