Jump to content

Help minecraft


KoMenToLkA 12

Recommended Posts

Ahoj minecraft mi normalne sel az po prinstlovani XP cek na XP2009 :d nebo cotoje mi to nejde pise mito :

 

Bad video card drivers!

-----------------------

 

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 14.5.12 17:06

 

Minecraft: Minecraft 1.2.5

OS: Windows XP (x86) version 5.1

Java: 1.7.0_04, Oracle Corporation

VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Oracle Corporation

LWJGL: 2.4.2

[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]

 

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)

at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)

at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:236)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:657)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT e18d644f ---------

 

 

 

 

Dík za odpověď

Link to comment
Share on other sites

Aktualizuj si grafickú kartu v tom je problém.

tak na xp myslim ze asi tazko aktualizuje :DD na xp sa to neriesi aktualizaciou ale jednym programom pre graficku kartu

Link to comment
Share on other sites

mno tak skus pouzit youtube ze how to repair bad video card on minecraft :DDD (no neviem presne :d) a tam mas kopu programov mne to pomohlo aspon na inom pc

na XP se to resi stejne :facepalm: po nainstalovani novyho windowsu musis jen aktualizovat grafickej ovladac a pujde ti to ...

Link to comment
Share on other sites

mno tak skus pouzit youtube ze how to repair bad video card on minecraft :DDD (no neviem presne :d) a tam mas kopu programov mne to pomohlo aspon na inom pc

na XP se to resi stejne :facepalm: po nainstalovani novyho windowsu musis jen aktualizovat grafickej ovladac a pujde ti to ...

 

noo tak ja ako u starych rodicoch mam ako na ntb win xp a to ako uz bol vela krat aktualizovany takze o tom som este nepocul ja som to musel riesit takto

Link to comment
Share on other sites

mno tak skus pouzit youtube ze how to repair bad video card on minecraft :DDD (no neviem presne :d) a tam mas kopu programov mne to pomohlo aspon na inom pc

na XP se to resi stejne :facepalm: po nainstalovani novyho windowsu musis jen aktualizovat grafickej ovladac a pujde ti to ...

 

noo tak ja ako u starych rodicoch mam ako na ntb win xp a to ako uz bol vela krat aktualizovany takze o tom som este nepocul ja som to musel riesit takto

ja jsem na kazdym windowsu nainstaloval nejnovejsi aktualizaci a vzdy mi to slo.. to ji jen musis umet najit

Link to comment
Share on other sites

Tu máš postup :

1) na ploše vlastnosti pravym tlačítkem myši

2) nastavení

3)Upřesnit

4) poradce při potížích

5) Dej hardwarovou akceleraci tak zhruba na půlku

6) Mělo by ti to jít mě to též dělalo a takhle už mi to šlo :)

Link to comment
Share on other sites

Viem, že je to od veci a asi je to už vyriešené, ale mnoho problémov vyriešia dodatočné ovládače. Ja som k NIGHTLY musel dosťahovať dodatočný ovládač na ATI MOBILITY RADEON HD4570. Nightly mi 3D stránky zobrezuje, dajú sa hýbať atď, ale blbnú mi hry-SpellForce mi zblbol úplne-Runové monumenty sú len také čiary a v GTA SA mi v postavách ukazuje také štvorčeky prípadne po dlhšom hraní mi z postáv trčia 3 metrové pásiky :/. Aj keď to často píšu, neodporúčam sťahovať dodatočné ovládače iba zvýšiť výkon.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...