Jump to content

[Nabízím] Tvorba sofistikovaných scriptů v pawn na míru


darknes3915

Recommended Posts

Máte nějaký originální nápad, ale nechcete věnovat dlouhý čas studiem pawn a jeho realizací? Nemusíte, rád vám v této oblasti nabídnu své dlouholeté zkušenosti a to všechno za libové studentské ceny.

 

Nabízím:

  • - rozsáhlou optimalizaci Vašich scriptů (+ mé scripty vždy maximálně optimalizované)
    - scripty náročné na know-how (timeBany, adminScripty, gangSystémy, cokoliv co vás napadne..)
    - zabezpečení Vašich scriptů před odcizením
    - práce s mysql databázemi (tedy propojení serveru s webem)
    - hledání chyb ve vašich scriptech
    - poradím s konkretními nápady
    - cokoliv dalšího vás napadne

Co nedělám, je psaní celých rozsáhlých modů (mody menšího rozsahu po domluvě).

 

Reference:

  • - pawn se věnuji již od 0.2, za tu dobu jsem nasbíral spoustu zkušeností s fungováním samp-serverů a řešením problému nejrůznějšího druhu
    - jeden z hlavních pawnerů oblibeného PFR V3, který se stále pod štítem NTP těší vysoké návštěvnosti a nové dosud nevydané PFR V4 (od které jsem odstoupil z časových důvodů)
    - současný admin script Destiny
http://pawno.cz/admin-script-destiny-t27659.html
- mimo sa-mp se věnuji dále php, pravidelně docházím do robotického kroužku - programování mikroprocesorů a momentálně se učím programovat aplikace v C#

 

Cena

  • - Jako student se spokojím s menšími, programátorsky řádně podhodnocenými, částkami - pro vás tedy velice férová cena, která závisí na individuální domluvě

 

 

V případě zájmu mě prosím kontaktujte pomocí soukromé zprávy nebo na ICQ 289 310 857.

 

Všechno důležité bylo napsané a není třeba zde více psát. Poprosím tedy moderátory o locknutí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...