Jump to content

[Hladám]Profesionálnych Maperov do MTA


StyFler

Recommended Posts

Zdravím. Hladám profesionálnych maperov do MTA. Ktorý mapaju Profesionálne DM mapy...

Potrebujem 2500 - 5000 máp, a to nesrandujem! myslím to vážne! Takže ked niekto má záujem tak sa mi ozvyťe na skype: Brian.Lipták1

 

Odmena: ? Dohodou podla Mapera a Mapy :)

 

Robím vela MTA DM Serverov, takže tie mapy potrebuje... a nebojťe platím dobre. :v:

Link to comment
Share on other sites

tak ja sa do toho nerozumiem, nerobí sa to tak že jedna mapa jeden server? :d

Zblaznil jsi se po druhe? Ja mam na serveru neco kolem tisice map..

 

 

asi myslis objektov ;)

Link to comment
Share on other sites

Zatial som sa nezbláznil.. Mne je to jedno že kolko máš na servery máp. ale chcem vytvoriť poriadný serverr a ne tie blbé servery ktoré maju 0 náštevnosť. + ja Hladám viac maperov. a ne 1. :ble:

Link to comment
Share on other sites

tak ja sa do toho nerozumiem, nerobí sa to tak že jedna mapa jeden server? :d

Zblaznil jsi se po druhe? Ja mam na serveru neco kolem tisice map..

 

 

asi myslis objektov ;)

Kazda mapa mapa ma od 500 - 5000 map (misty vice)

Link to comment
Share on other sites

Zatial som sa nezbláznil.. Mne je to jedno že kolko máš na servery máp. ale chcem vytvoriť poriadný serverr a ne tie blbé servery ktoré maju 0 náštevnosť. + ja Hladám viac maperov. a ne 1. :ble:

Ja nemam 0 navstevnost... to ti nikdo neudela ani nikdo neni schopen to udelat. I kdyby jsi mel maperu klidne 20.. Nikdy to mit nebudes. Je videt ze absolutne nic nevis o MTA (nebo alespon o DM).

Link to comment
Share on other sites

Miki 1000 map? S toho 900 starých a hnusných co hrajou jen CZ/SK lamy kteří jsou 100 let za opicema..

 

2500 map? Pokuď myslíš dobrých (nové) tak nenajdeš..

Link to comment
Share on other sites

Bože ked už som nenašiel žiadného maper.. ale čo už ked som tu jediný Dobrý maper :) Tak by som mal záujem kúpiť Mapy ale ne po 5. Mapách ale napr. po 100 atd...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...