Jump to content

[Doména] NajítUbytování.eu


gledy

Recommended Posts

Zdravím,

 

zkusím i zde nabídnout svoji nevyužitou doménu http://www.najitubytovani.eu

 

Jedná se o dvouslovnou doménu. Důvod prodeje? Nedostatek času na tento projekt. Vhodné pro blog, affiliate, CK a další..

 

Upozornění!

- Doména i bez prodeje bude dalé prodlužována, takže slova "počkám si na expiraci" jsou vám k ničemu.

- Nejedná se o free doménu ani o doménu v akci! Byla pořízena za plnou cenu.

 

 

Se zájemci se budu dále bavit přes SZ

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Ale tohle mě vůbec vůbec nezajímá. A když pracujete jako domain manager tak jste něco víc a můžete si tu zvyšovat ego tím, že píšete komentáře ve zkratkách a doufáte, že nevím co to znamená ?

 

Navíc jsem stále nepochopil to upozornění. Doména se dá prodat i za 100k. Asi na tom opravdu něco bude, že regfee se už používá jen při závisti domény.

Link to comment
Share on other sites

Závidím domény, když domény které vlastní mají PR 6.

Regfee znamená to, že doména nemá žádnou hodnotu. (pouze registrační) u wedos a.s. byla akce .eu doména za 50,- Kč s dph. Nyní je cena 72,- Kč s dph

 

.eu domény jsou většinou kupovány mladistvými a využívány pro gameportaly a ostatní směsice. Málo kdy se stane, že člověk chce postavit úspěšný projekt na .eu doméně

Link to comment
Share on other sites

Vím co znamená regfee.. a jak jsem také psal, v žádné akci nebyla pořízena a stejně se tady o tom mluví. Vidím, že ani tučné červené písmo nepomáhá.

 

Tato .eu doména nebyla koupena mladistvým ani za účelem nějakého směšného gameportálu.

Link to comment
Share on other sites

Já bych ještě řekl:

Není důležité, proč byla doména koupena, ale jak se použije.

nezáleží, za kolik byla koupena. Ať už byla koupena za 10kč nebo 1000kč, cena domény se tím nezměnila.

Ani není důležité, kdo doménu registroval.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...