Jump to content

[LOGO]eSuba CS:S


Guest JAKE47

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ďakujem za tvoje hodnotenie. Keď chceš niekoho urážať choď na facebook. Nikoho takýto názor nezaujíma, zapĺňaš databázu trápnymi príspevkami. Ak si myslíš že v logu musia byť nasr*té obrázky z hier tak neprispievaj do Grafickej sekcie.

 

Comprende?

Link to comment
Share on other sites

ďakujem za tvoje hodnotenie. Keď chceš niekoho urážať choď na facebook. Nikoho takýto názor nezaujíma, zapĺňaš databázu trápnymi príspevkami. Ak si myslíš že v logu musia byť nasr*té obrázky z hier tak neprispievaj do Grafickej sekcie.

 

Comprende?

 

Nevieš prijať kritiku ?

Link to comment
Share on other sites

teuneer, kritiku dokážem prijať, ale toto je ponižovanie ;) Ak si si nevšimol ifail gamer pošlem ti názornú ukážku.

Counter-Strike_Source.gif

 

Tiež je to len "posr*tý text nemyslíš?

Link to comment
Share on other sites

opakujem Kuba, keď by mi napísal "Toto vôbec nieje pekné, ani to ako logo nevyzerá veď je tam len text" a nie

 

Toto je logo? :DDDD Veď je to len posr*tý text..

 

Prepáč, ale toto človeka vie nasrať

Link to comment
Share on other sites

Prepáč, že som ti sem nenapísal, že je to úžasné.. A vlastne, prečo si to nedal aj na Grafické forum? Konkrétne "Net-c**e"?.

Viem že tam chodíš.. Videl som ťa tam viac krát. Vlastne, viem prečo, Nemal by si žiadne pozitívne hodnotenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nezdá se Ti nápis "ESUBA" kostrbatý? Mně tedy ano. A vedle ty čtverečky jsem taky nepochopil. Vlastně to ani čtverečky nejsou, každý je jiný a použít na ně jen efekt typu "barva/vnitřní záře" je sice pěkné, ale ne ve Tvém podání.

 

Nebýt těch čtverečků, tak bych to ještě překousnul a řekl si "ano, už z toho nesrčí ten amatérismus", ale tímto jsi to teda odrovnal. (inspirace z HITPOINTu ?)

Link to comment
Share on other sites

Tak ja neviem, proste ma napadlo že by sa tam hodili, asi ma to napadlo zle. Ifail gamer prečítaj si net-core :*

Je jasné, že ti to chválí, když další příspěvek je "Sory za OT ,máš skype ? pokecáme,nebo by si mě mohl ve photoshopu naučit"

Link to comment
Share on other sites

No vidíš :) Tak či tak je to na ho*no :)

tvoj názor.Len že si chcel názory na NET-CORE a čakal si ako ma tam všetci zvozia no nevyšlo ti to ;) :* :wave:

 

Petr..tak takéto príspevky ignorujem, nemám čas nikoho nič učiť a hlavná vec je že to ani tak dobre neviem.Ja si radšej zahrám nejakého MIXA :d:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...