Jump to content

gamemode Hard Times SA


Recommended Posts

531084_389778097722941_100000722620389_1214459_1423367489_n.jpg


Styl hry

 

Herní mód bude zasazen do roku 2060, v tuto dobu lidstvo již téměř vyhynulo, planeta je zničená, padají na ní meteority, které po pádu spůsobují změny gravitace. Ve vzduchu se pohybují toxické látky které zničili všechny živé organismy na zemi. Ten kdo přežil, je testovací suběkt který má poslání přežít, což bude i váš úkol.

Nad městy povede nadzemní silnice která bude řízená boty, ovšem na každé zastávce si budete moci vzít auto kterým se můžete na místo určení dopravit sám.


Akce

 

Příkazy se v modu nebudou vyskytovat tak často jako v ostatních modech, většina věcí které jsou potřeba bude automatických, ovšem to neznamená že nebude žádný příkaz !

Na mapě je spousta GangZon které označují místa jak už "Akcí" tak už třeba i pravděpodobných "Dopadišť meteoritů".

Mezy hlavní akce patří Death Match, Autový Death Match, (možná) Drag, (možná) Stíhačkové souboje, (možná) Tankové přestřelky.

Pro lepší, vytuněná auta si budete moci dojít do mapkou označených míst.

U dealerů zbraní si budete moci koupit i zbraně jako jsou například těžké raketomety / minigun, ovšem to nevyjde levně.

 


Jak Přežít

 

1) Musíte se umět ubránit nepřátelům, zbraně seženete lehce, jsou téměř na každém rohu a v Deathmatchu je máte zdarma.

2) Aby jste přežili nápor toxických látek na organismus, musíte se postupně chránit, buď už zabít nepřítele či rozflákat auto (Tak získáte adrenalin, který dokáže rychleji vylučovat s těla toxické látky), nebo si opatřit léky v místech označených map ikonkou, či si koupit za velký balík peněz vakcínu která ubraní organismus před toxickým odpadem.

3) Musíte jíst, na planetě potravu nenajdete, tak se budete muset živit ostatními hráči, stačí je zabít někde mimo DM zonu a sníst jeho nerozstřílené zbytky těla.

 


Všechno co bude gamemod obsahovat není prozatím zveřejněno.

Bude to zveřejněno až po vydání gamemodu.

 

Statistiky

 

Player DeathMatch - 80%

Meteority - 100%

Auta - 2%

Registrace - 100%

Informační pickupy - 90%

Počasí - 100%

Text Drawy - 30%

Spawny - 90%

 


 


Herní mód bude dokončen do července 2012

Link to comment
Share on other sites

Novinky


1) Proběhlo předělání informací o herním modu

2) Přidány Screeny ( Url: http://imageshack.us/g/848/samp007mi.png/ )

 


Na Gamemodu se plně pracuje, vývoj probíhá bez problémů, vše co je vytvořeno je vždy testováno, a chyby opravovány, herní mód bude dokončen do prázdnin !

Link to comment
Share on other sites

YAYAYAYA ^^ Avest je zase zpatky ^^

Koukam ze cestina porad neni tvoje silna stranka :d Ale pekny napad GL ;)

Silna mozna ne ale uz je lepsi ztratili se ty doby kdy sem psal byl s mekym I, takze zlepseni alespon slabe snad je :d

Link to comment
Share on other sites

YAYAYAYA ^^ Avest je zase zpatky ^^

Koukam ze cestina porad neni tvoje silna stranka :d Ale pekny napad GL ;)

Silna mozna ne ale uz je lepsi ztratili se ty doby kdy sem psal byl s mekym I, takze zlepseni alespon slabe snad je :d

Je*at na češtinu :d a k modu :

Vypadá to celkem zajímavě.. Doufám že to dokončíš :p Jestli ne tak mě na*ereš :d

GL ;)

Link to comment
Share on other sites

YAYAYAYA ^^ Avest je zase zpatky ^^

Koukam ze cestina porad neni tvoje silna stranka :d Ale pekny napad GL ;)

Silna mozna ne ale uz je lepsi ztratili se ty doby kdy sem psal byl s mekym I, takze zlepseni alespon slabe snad je :d

Je*at na češtinu :d a k modu :

Vypadá to celkem zajímavě.. Doufám že to dokončíš :p Jestli ne tak mě na*ereš :d

GL ;)

Dokončim .. na 95% to dokončim ... dělam tam věci který zvládnu, a nedávam si ukoly nad moje schopnosti :d taky sem jen začátečník :d ještě se mám hodně co učit .. ale tendhle gamemod nedělam jako ostatní mody, třeba OW bylo plne chyb zato tady všechno vymakávam a testuju, boužel za těchto podmínek trvá vývoj déle, ale podle mě lepší mod bez chyb a za dlouho nez s chybama a hned :d akorát mám na výpomoc jen 1 testera .. kdyby měl někdo zájem testovat (boužel přes hamatchi, nema cenu kupovat server kdyz nemam gamemod ze) tak mi napište:

 

Skype avest-x

ICQ 412683160

 

A dik že si myslíš že je to zajímavé ;) ještě nevíš všechno ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...