Jump to content
  • 0

pomoc : PHP - F Administrácia


G4NG

Dotaz

Dobrý deň vážený mám menší problém doteraz všetko fachalo vpohode až do včerajšieho miestneho výpadku internetu! Mám jednú webovú prezentáciu bežiacu na redakčnom systéme php-fusion. Včom spočíva môj problém? Spočíva vtom že sa mi nejde nalogovať do administrácie. Ide oto že sa príhlásim na admin účet no nejde sa dostať do administrácie proste sa prihlásim a nech prejdem na ktorúkolvek inú časť webu tak ma odhlási a musim sa znova nalogovať a s týmto problémom súvisi ta administrácia že web ma log offne ešte pred načítaním obsahu administrácie chcel by som sa spýtať, má php-fusion na administrátorsky / zakľadatelský učet nejaku ip protekciu? Ak áno dá sa to nejako upraviť v nejakom súbore na ftp alebo nejako inak obísť :?: Predem díky za všechny rady :!:

 

Ps: googlil som no nikde nenašiel pomoc .

 

<====[Edit]====>

Obrázky problému:

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Díky skúsim ale predtim mi to šlo vpoho fakt neviem čo stým je

 

<====[Edit]====>

Nepomohlo ale stále dúfam že nebudem musieť previesť rebuild webu. Budem vďačný za všetky rady!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hurááá konečne som to dbugol mal som vďaka resetu ip rozdielny a s mysql sa nezhodujúci path :d mal som tam bug ok vyriešené prosím LOCK a IfallGamer Díky za pomoc bez teba by som si tej chybičky nevšimol ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...