Jump to content
  • 0

pomoc MaikerooTown


jenkings

Dotaz

Ahoj.

Stáhnul jsem si Maikerootown2 a mám takový problém.

Když jdu poprvé zahrát tak dám /register a pak můžu normálně hrát,vše se po odchidu uloží atd...

ale když jdu na server příště a přihlásím se přes /login tak to vypíše server closed the connection a hotovo :(

 

poradil by mi někdo prosím co s tím ?

 

Zdroják maikeroo zde : http://pastebin.com/kubtr1ET

Díky

Link to comment
Share on other sites

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Guest Danny-ho 2. účet

Skúšal si to aj viac krát? poprípade skontrolovať banlist či ti server z niakého dôvodu neudelil ban, alebo či tam nemáš niakú ochranu, skontroluj si to

Link to comment
Share on other sites

  • 0

zkontroloval jsem vše,dělá to i ostatním hráčům....ale po registrování normálně hrajou,ale když se chtěji pak odpojit a znova lognout tak uz je to odpoji ze serveru

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest Danny-ho 2. účet

Tak to asi bude tým čo napísal užívatel nadtebou, hoď si tam iný mód, poprípade si najdi niaké módy na tú danú verziu ktorú používaš, pretože maikeroo je dosť na nič to je pravda.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja potřebuju jen mod kde je par zakladnich jobu a primitivni funkce jako /pm + registrace a ten si chci pak upravovat,a toto bylo jedine co jsem nasel,mohli byste mi neco doporucit ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest Danny-ho 2. účet

Nauč sa hľadať, zajdi si na google a napíš tam požiadavok ktorý potrebuješ, nájdeš všetko, len netreba byť lenivý, ked všetko budeme robiť za teba, nič sa nenaučíš, prípadne nebudeš v tom mať žiadnu prax, takže šup

 

A predom upozorňujem, nehladaj si zasa módy na verziu 0.2x

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest Danny-ho 2. účet

Tak v takomto prípade ti odporučujem zapnúť pawno, pozrieť si niaké tutoriály a vykúzliť si vlastné dielo, podľa tvojích želaní, je to asi najlachšia cesta keď chceš niečo hľadať, ale nevieš nájsť podla svojích predstáv :)

 

Prípadne keď si nebudeš vedieť rady, je toto pawno fórum, založ HELP uvedieš chybný kód a my sa ti určite budeme snažiť poradiť.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...